Автономне газопостачання фермерських господарств

Система газифікації ферммерських господарств потребує гнучкого підходу до їх вирішення. У новозбудованих будівлях потрібне опалення. Для того, щоб під'єднатися до газопроводу природного газу, необхідно пройти багато бюрократичних кроків. Коли йдеться про газопостачання скрапленим газом для ферм, самостійне підключення може зробити цей процес простішим і доцільнішим.

Illustration
Illustration

Автономне газопостачання фермерських господарств

Система газифікації ферммерських господарств потребує гнучкого підходу до їх вирішення. У новозбудованих будівлях потрібне опалення. Для того, щоб під'єднатися до газопроводу природного газу, необхідно пройти багато бюрократичних кроків. Коли йдеться про газопостачання скрапленим газом для ферм, самостійне підключення може зробити цей процес простішим і доцільнішим.

Газопостачання скрапленим газом господарств: актуальна ситуація і потреби

Якщо у вас налагоджене автономне газопостачання скрапленим газом для ферм, ви не будете залежати від централізованих газопроводів та розподільчих станцій, які можуть вийти з ладу, залишаючи вас без газу в найневідповідніший момент.Крім того, в зимові місяці скраплений газ часто використовується для опалення гаражів, складських приміщень, пекарень, молочних заводів і навіть котеджів. З точки зору важливих експлуатаційних параметрів, LPG і природний газ дуже близькі один до одного, проте реалії сьогодення вказують на очевидні переваги газопостачання скрапленим газом ферм, агропідприємств тощо.
В галузі фермерського господарства досягнення автономії та забезпечення надійного постачання енергії є першочерговим завданням. Техніка, яку використовують фермери, є досить енергомісткою, а кількість використаного пального суттєво впливає на собівартість продукції. Власники зернових комплексів та агропідприємств іншого спрямування все частіше звертаються до компанії Boviargas для встановлення автономної газифікації пропан-бутаном, як підсумок – отримують зниження загальних витрат на паливо і не тільки. Фахівці компанії БовіарГаз наголошують на численних перевагах використання скрапленого газу в сільському господарстві та агропромисловому комплексі, а також презентують порівняльний аналіз газопостачання скрапленим газом для ферм та використання інших видів пального.

Допомога професіоналів:

BoviarGaz – команда професіоналів з багаторічним досвідом у газифікації підприємств пропонує послуги з монтажу систем автономного газопостачання "під ключ". Це означає, що клієнт замовляє послугу повного комплексу робіт – від проектування до монтажу та обслуговування системи. Такий підхід дозволяє відповідальність за проектування та монтаж покладати на одну компанію, щоб уникнути можливих проблем в майбутньому.
Компанія має досвід встановлення газового обладнання на промислових об'єктах, сільськогосподарських підприємствах та приватних секторах. Наші інженери розробляють проекти газобалонних установок, які відповідають вимогам технічної документації та економічно ефективні для замовників.
У нас немає окремого відділу продажів, оскільки інженери-практики з вищою профільною освітою надають консультації потенційним клієнтам та контролюють виконання робіт після укладення договору. Це дозволяє клієнтам отримати якісну консультацію та відповіді на всі запитання щодо газифікації підприємства.
Ми тісно співпрацюємо з провідними виробниками газового обладнання та використовуємо останні досягнення у сфері автономної газифікації. Таким чином, замовник отримує якісну та надійну систему газопостачання підприємства.

Поставте питання по вашому об'єкту

Ми пропонуємо безкоштовний розрахунок вартості вже сьогодні та гнучку систему оплати з можливістю розтермінування!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Газопостачання скрапленим газом ферм: основні переваги автономної газифікації

Невигідні умови використання магістрального газу, а також інших видів палива (палет, бензину, дизпалива тощо), спонукають власників агрофірм налагоджувати газопостачання скрапленим газом своїх ферм. Переваги пропан-бутанової суміші очевидні.

  Ви отримуєте економію паливних ресурсів. Використання пропану і бутану для газопостачання скрапленим газом ферм набагато вигідніше, ніж використання дизельного пального, електроенергії або будь-яких інших варіантів

  Завдяки повній автоматизації система автономного газопостачання не потребує постійної присутності персоналу для обслуговування.

  Автономність – ще одна перевага газопостачання скрапленим газом ферм. Важливо також відзначити повну незалежність від політичного клімату навколо газу, відсутність будь-яких обмежень на використання газу з боку облгазів, відсутність витрат, пов'язаних з підключенням, а також відсутність будь-яких ризиків, викликаних збоями та перепадами тиску в централізованій мережі. Ферми та агропідприємства мають можливість використовувати автономну систему опалення, яка працює на зрідженому природному газі як резервне паливо в періоди підвищеного навантаження на газопровідні мережі або в разі несподіваних перебоїв у постачанні газу. Електрогенератор сумісний з рідким пропан-бутаном.

  Забезпечення надійності незалежного газопостачання скрапленим газом ферм. Пальники, котли та інше обладнання, що працює на пропан-бутані, набагато довговічніші, ніж ті, що працюють на твердому паливі. Це пов'язано з тим, що пропан-бутан має низьку концентрацію сірки, тоді як швидкий вихід з ладу твердопаливних котлів спричинений надмірним вмістом вологи в деревному паливі.

  Важливе значення має екологічність автономного газопостачання скрапленим газом ферм. Використання генераторів, які працюють на бензині або дизельному пальному, є застарілим підходом до розв'язання питань енергопостачання та опалення в споруді. Згоряння пропан-бутану не призводить до утворення кіптяви, сажі та інших неприємних запахів, не осідає на продукції та не впливає на її властивості.

  Автономна система газопостачання може бути встановлена на ділянці в середньому за десять робочих днів. Все залежить від розміру та особливостей об’єкта.

Під тиском 16 АТМ газ заправляється в балон, який герметично закривається, і викачати газ з балона можна тільки за допомогою спеціалізованого обладнання.
БовіарГаз пропонує комплексний портфель послуг з газифікації та газопостачання для сільськогосподарських підприємств, ферм усіх типів і розмірів. Ми розробляємо системи, постачаємо обладнання, встановлюємо та вводимо його в експлуатацію. Зв'яжіться з нами, щоб отримати консультацію та оформити замовлення на послуги з автономної газифікації.

Етапи автономного газопостачання

Illustration

Підготовка технічого завдання

Аналіз необхідної продуктивності системи

Illustration

Підбір обладнання

Вибір резервуара і комплектуючих

Illustration

Визначення розміщення

Перевірка нормативних розміщень від резервуара і газопровода до обєктів на участку

Illustration

Земельні роботи

Розробка котлована і траншей

Illustration

Установка комплектуючих

Запорно-регуляторна арматура, конденстатозбірник

Illustration

Установка резерувара

Обвязка, кріплення до бетонної основи

Illustration

Бетонні роботи

Заливка плити - основи для резервуара

Illustration

Збір газопровода

Монтаж електрозварювальних кріплень

Illustration

Пуско-налагодження

Контроль з'єднання і тиску в системі

Газопостачання скрапленим газом ферм: фактори, через які фермери відмовляються від природного газу

Якщо ви змушені обирати між природним та зрідженим газом для ферми, постачання природного газу буде занадто дорогим через непомірно високі ціни на розподіл газу. Альтернативою стане газопостачання скрапленим газом для ферм тощо.
Також необґрунтовані вимоги щодо заміни наявного газопроводу, неточний облік газу фірмами-постачальниками та неточні корекційні коефіцієнти сприяли виникненню проблеми та змусило обрати газопостачання скрапленим газом ферм.

Фермерські господарства та агропідприємства здійснюють перехід з природного газу на скраплений і з інших причин:

  Природний газ має низьку калорійність, а тиск у газопроводах, які розподіляють природний газ, має здатність знижуватись.

  Штрафи за видумані борги за природний газ.

  Тариф на розподіл газу, який є нераціонально високим за вартістю.

  Укладення договору на технічне обслуговування газової мережі за завищеною ціною.

  Маніпуляції з перевіркою лічильника, навмисне затягування перевірки, щоб змусити споживача купити новий лічильник.

  Вимоги, які є абсолютно необґрунтованими, щодо заміни газопроводів на об'єкті нерухомості.

  Помилкові розрахунки щодо об'єму природного газу. Неточні коригувальні коефіцієнти як для температури, так і для тиску.

Illustration

Залишились питання ?

 • Який газ використовується у системах автономної газифікації?

  У системах автономної газифікації використовується скраплений вуглеводневий газ, суміш пропану та бутану, такий же як у газових балонах та системах газобалонного обладнання для автомобілів.

 • Якою є економічна ефективність застосування скрапленого вуглеводневого газу щодо інших видів палива?

  Вартість однієї одиниці тепла, отриманої при спалюванні ЗВГ, у 2 рази нижча, ніж при використанні електрики або дизпалива (рідкого). Пропан-бутан при спалюванні виділяє мінімум шкідливих домішок в атмосферу, що дозволяє не лише піклуватися про природу, а й економити на сплаті податків за екологією. Скраплений вуглеводневий газ продовжує термін служби обладнання завдяки зниженому вмісту сірчистих сполук. Так, у сучасних систем автономного газопостачання, що працюють на ЗВГ, термін експлуатації розтягується більш ніж на чверть століття.

 • Що таке автономна газифікація?

  Автономна система газопостачання або автономна газифікація - це власна незалежна безперебійна система газопостачання, яка не пов'язана з магістральними мережами. Суть процесу встановлення даної системи полягає у монтажі спеціального підземного резервуара – газгольдера, який заправляється зрідженим газом. Об'єм резервуара можна вибрати зі стандартної лінійки заводу-виробника від 4600 до 20000 літрів, що дозволяє виконувати заправку зі зручним періодом від 1 разу на рік. Залежно від площі об'єкта розраховується обсяг необхідного газгольдера, наприклад, для приватного будинку площею 100 квадратних метрів знадобиться резервуар обсягом 4600 літрів.

 • Чому ємності, в яких зберігається ЗВГ, розміщуються під землею?

  Для забезпечення стабільної роботи системи опалення без використання обладнання для випаровування необхідно підтримувати заданий рівень випаровування зрідженого газу всередині газгольдера. При мінусових температурах випаровування пропан-бутанової суміші практично зупиняється. Це завдання вирішується шляхом розміщення частини резервуара нижче рівня промерзання грунту.

 • Автономна газифікація – це безпечно?

  Системи автономного газопостачання повністю відповідають прийнятим національним стандартам у сфері експлуатації обладнання для скрапленого газу. Правила використання систем опалення, що працюють на зрідженому газі, є аналогічними існуючим для магістрального газу.

 • Як розшифровується ЗВГ?

  ЗВГ – скорочене найменування групи зріджених вуглеводневих газів. До ЗВГ у тому числі відносять пропан та бутан. СПБТ – суміш пропан-бутан технічна – основний вид зрідженого газу, що використовується для роботи систем опалення та інших пальників.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :