BoviarGaz Company

Автономне газопостачання від проєктування до експлуатації

Досвід, основна ідея та місія 

Після кількох плідних років, проведених у сфері постачання скрапленого газу в інших фірмах, група людей зі схожими прагненнями зібралася разом і заснувала власну компанію. Вони повернули своє життя в новому напрямку і разом побудували успішну фірму, яка підштовхнула їх до ще більших висот.
У 2021 році Богдан Омелянчук зібрав групу молодих та досвідчених експертів галузі у своїй команді. Так було створено компанію Boviargaz. На момент заснування ми вже накопичили значний досвід у проєктування, виробництві та постачанні обладнання, а саме систем автономного газопостачання. Завдяки спільним зусиллям партнерам вдалося знайти постачальників надійних матеріалів, виробників високоякісного обладнання та галузевих експертів у відповідних сферах.
Завдяки баченню, відповідальності та підтримці партнерів, фірма постійно зростає і зараз є одним з лідерів на ринку послуг скрапленого газу, а також постачальником товарів для скрапленого газу в Україні. За штурвалом компанії професіонали своєї справи. Той факт, що бізнес продовжує розширюватися в національному масштабі, свідчить про те, що обраний підхід був правильним. Це дає нам можливість позитивно дивитися в майбутнє та будувати сміливі плани.
Ми надаємо комплексний спектр послуг, пов'язаних з автономною газифікацією будинків, підприємств та фермерських господарств. На всі виконані роботи надається гарантія. Компанія пропонує послуги з технічного обслуговування різноманітного обладнання та газорозподільних систем.
Місією BoviarGaz є створення та покращення умов праці шляхом встановлення систем автономного газопостачання в комерційних та сільськогосподарських установах, а також покращення умов проживання в приватних помешканнях.
Першочерговим завданням BoviarGaz є постачання та встановлення високоякісних, надійних товарів для системи транспортування скрапленого газу. Ці продукти забезпечують нашим клієнтам високий рівень комфорту та автономності. У всіх питаннях, пов'язаних з газифікацією, ви можете розраховувати на допомогу працівників БовіарГаз. Ви можете замовити у нас проектні рішення, а також купити необхідне обладнання та матеріали. Встановленням нового обладнання та подальшим його обслуговуванням займатимуться кваліфіковані фахівці.

Переваги співпраці з BoviarGaz

 • Досвід – це те, що є основою компанії BoviarGaz. Сьогодні ми успішно встановили величезну кількість систем автономного газопостачання, якість яких була відточена майже до досконалості протягом багатьох років нашої діяльності.

 • Оскільки консультуванням потенційних клієнтів і контролем за виконанням робіт після укладення договору займаються інженери-практики з вищою профільною освітою, нам не потрібен відділ продажів. Досвідчений і обізнаний технічний фахівець, на відміну від настирливого менеджера з продажу або консультанта, кваліфіковано відповість на будь-які ваші запитання.

 • Ми пропонуємо повний монтаж систем автономного газопостачання "під ключ". Оскільки за проектування, монтаж та обслуговування систем автономної газифікації за доступними цінами відповідає одна компанія, складно перекладати відповідальність один на одного у випадку, якщо система вийде з ладу.

 • Наші інженери розробляють проекти газобалонних установок для промислових об'єктів і сільськогосподарських підприємств, які є економічно ефективними і відповідають критеріям нормативної документації. Ці проекти враховують останні досягнення у сфері автономної газифікації.

Енергетична незалежність була і залишається однією з найсерйозніших проблем України, а отже, бізнесу та домашнім господарствам вкрай необхідно негайно розпочати пошук експертного рішення щодо автономного газопостачання. Компанія BoviarGaz – один із лідерів галузі, який активно реалізує проекти для забезпечення енергетичної безпеки країни, просуваючи скраплений вуглеводневий газ (LPG), альтернативу природному метану.
Фахівці нашої компанії забезпечують виконання всього циклу робіт з автономної газифікації та забезпечення газом зерносушильних комплексів, промислових підприємств різного спрямування та житлових споруд. Ми створюємо стратегію системи автономної газифікації, потім надаємо обладнання, монтуємо його і, нарешті, вводимо в експлуатацію. Наша компанія також пропонує технічне обслуговування та сервісну підтримку систем автономного газопостачання.
Ми здатні швидко та ефективно розв'язати будь-яке питання, з яким зіткнувся наш клієнт, тому що наш управлінський підхід орієнтований на перспективу. Відбувається ефективна взаємодія між усіма відділами компанії BoviarGaz, наші співробітники захоплені роботою, яку вони виконують.

Залишіть заявку на співпрацю

Ми завжди відкриті до нових пропозицій

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Основні причини, чому вам слід звернутись до фахівців компанії BoviarGaz:

  Акредитація обладнання і персоналу, який його обслуговує.

  Наявність конструкторського відділу.

  Власне виробництво.

  Досвід роботи з газовим обладнанням.

  Наявність готового обладнання на складі.

  Можливість швидкого виготовлення необхідного обладнання та трубопроводів.

  Можливість швидкого виготовлення необхідного обладнання та трубопроводів.

  Успішні проекти та інноваційні технологічні рішення.

  Гарантія на функціонування системи автономного газопостачання.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :