Когенераційні установки

Компанія «BOVIARGAZ» реалізує когенераційні установки на газовому паливі. Екологічно чисті, малошумні, економічні. Характеризуються підвищеною надійністю, тривалим терміном експлуатації і збільшеним терміном гарантії виробника (до 5 років).

Illustration

Когенераційні установки

Компанія «BOVIARGAZ» реалізує когенераційні установки на газовому паливі. Екологічно чисті, малошумні, економічні. Характеризуються підвищеною надійністю, тривалим терміном експлуатації і збільшеним терміном гарантії виробника (до 5 років).

Структура та функції когенераційної установки

Когенераційна установка складається з двигуна, синхронного генератора та теплообмінника. Синхронний генератор, що приводиться в дію двигуном внутрішнього згоряння (приводний агрегат), виробляє 3-фазний змінний струм частотою 50 Гц і напругою 400 вольт, який зазвичай використовується на власні потреби.
Для електричного підключення використовується низьковольтна мережа (рівень 0,4 кВ). Як правило, когенераційні установки працюють паралельно з електромережею. Однак, в принципі, вони також можуть використовуватися в режимі заміщення електромережі шляхом встановлення синхронних генераторів. Надлишок електроенергії можна експортувати в мережу енергопостачальної компанії.
Двигун виробляє тепло, яке у "внутрішньому контурі охолодження" послідовно відбирається з мастила, охолоджуючої рідини та вихлопних газів, а потім передається в систему опалення через пластинчастий теплообмінник.
Така система виробництва та використання енергії називається комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії (когенерацією), оскільки механічна енергія (потужність), що виробляється двигуном, і теплова енергія (тепло), що виділяється двигуном, коли він приводить в дію генератор, використовуються одночасно.

Чому саме когенераційна установка?

Більшість електроенергії в Німеччині виробляється на конденсаційних електростанціях. Це означає, що теплова енергія перетворюється на електричну за допомогою парової турбіни. Середній коефіцієнт корисної дії традиційних електростанцій становить приблизно 38 відсотків, а це означає, що понад 60 відсотків виробленої енергії втрачається у навколишнє середовище у вигляді невикористаного відпрацьованого тепла.

Когенераційна установка являє собою крок у напрямку енергетичної децентралізації та підвищення ефективності. Вона використовує відпрацьоване тепло, щоб підвищити загальну ефективність системи. У випадку великомасштабних когенераційних систем це відбувається через трубопроводи централізованого теплопостачання. Однак потенціал існуючого фонду значною мірою вичерпаний. Зрештою, це працює лише тоді, коли поруч з електростанцією є великі споживачі тепла, наприклад, житловий масив.

Саме тут виникає ідея децентралізованих когенераційних установок (КГУ) з ухилом на опалення. Електроенергія виробляється у порівняно невеликих блоках, де тепловий побічний продукт не потрібно одночасно транспортувати на великі відстані (що призвело б до його втрат), а можна використовувати безпосередньо на місці. Також відсутні втрати, пов'язані з розподілом електроенергії.

Блог

Illustration

Порівняння дизель-генератора з газовим генератором

17.01.2023

Генератор – це найкраща заміна електромережі. У приватних будинках, будинках відпочинку, на різних підприємствах, у медицині, телекомунікаціях і фінансовій індустрії генератори часто використовують як резервне джерело живлення

Illustration

Що таке пропан-бутан?

11.01.2023

LPG надходить з двох джерел: близько 60% отримують під час підземного видобутку природного газу та нафти, а решта 40% утворюється під час перероблення сирої нафти.

Illustration

Порівняння скрапленого та природного газу

18.01.2023

Зріджений нафтовий газ посідає перше місце серед найбільш використовуваних енергоносіїв у Європі. 

Illustration

Газопостачання приватного будинку, ферми та підприємства

13.02.2023

Енергетична незалежність сьогодні є однією з найактуальніших проблем для України, яка вимагає швидкого пошуку компетентного рішення.

Illustration

Скраплений газ для підприємства

07.01.2023

Досягнення енергетичної безпеки та енергетичної незалежності є головною метою кожного промислового підприємства. Підприємства потребують енергоємного обладнання, а на собівартість продукції суттєво впливають витрати на паливо. 

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська 5, офіс 20

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

+380 96 797 4551
+380 96 310 7704
moc.liamg%40zagraivob

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВʼЯЗКУ 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.