Illustration

Автономне газопостачання приватного будинку, ферми та підприємства: особливості та переваги

Енергетична незалежність сьогодні є однією з найактуальніших проблем для України, яка вимагає швидкого пошуку компетентного рішення.

З огляду на зростання вартості природного газу та неможливість забезпечити газопостачання через відсутність централізованих газопроводів тощо, найкраще рішення – використання пропан-бутанової суміші, синтезованої в нафтопереробній промисловості.
Для автономного газопостачання приватного будинку чи підприємства вуглеводневий газ з технічної точки зору відрізняється низькою витратою, якої достатньо для тривалого терміну експлуатації в порівнянні з альтернативними джерелами: дизельним пальним, бензином тощо (причому ціни на них досить високі, а ступінь екологічності – низька). Водночас скраплений газ набагато вигідніший і безпечніший за природний газ з точки зору продуктивності та ціни. Оскільки автономне газопостачання приватного будинку чи підприємства, тобто незалежне використання пропану або бутану як паливного ресурсу, можливе лише в різних температурних умовах, частіше застосовуються комбінації газів у різних пропорціях компонентів відповідно до сезону.
Компанія БовіарГаз є одним із лідерів галузі автономного газопостачання. Ми активно реалізуємо проекти із забезпечення енергетичної автономії країни, постачаючи скраплений вуглеводневий газ приватним домогосподарствам, сільськогосподарським та промисловим підприємствам тощо.

Основні переваги автономного газопостачання 

Навіщо нести додаткові витрати при купівлі договорів на розробку системи газифікації природним газом, якщо є реальна альтернатива природному газу – газифікація підприємства зрідженим пропан-бутаном? Серед інших переваг автономного газопостачання підприємства, приватного будинку та ферми можна виділити наступні:

  Автономність та автоматизація. Система автономного газопостачання повністю автоматизована і не потребує постійної присутності персоналу. Також варто сказати про повну незалежність від газової політичної кон'юнктури, відсутність обмежень на використання газу з боку облгазів, незалежність від регіональних газових корпорацій, відсутність витрат на підключення, відсутність ризиків через збої та зниження тиску в централізованій мережі. Підприємства можуть використовувати автономну систему опалення на скрапленому газі як резервне паливо під час пікових навантажень у газопровідних мережах або в разі аварійного відключення газопостачання. Електрогенератор може працювати на рідкому пропан-бутані.

  Екологічність автономного газопостачання. Генератори, що працюють на бензині або дизельному пальному, є застарілим розв'язанням проблем енергопостачання та опалення житлового будинку. Пропан-бутан набагато менш шкідливий для навколишнього середовища, ніж дизель, дрова та пелети. При його спалюванні не утворюється кіптява, сажа та сторонні запахи.

  Швидкість. Встановлення системи автономного газопостачання на підприємстві або в приватному будинку відбувається набагато швидше, ніж під’єднання до мережевого газопостачання. Автономна система газопостачання встановлюється в середньому за 10 робочих днів.

  Крадіжка пропан-бутанової суміші неможлива, як у випадку з дизельним та твердим паливом. Під тиском 16 АТМ газ заливається в герметично закритий балон для скрапленого газу і може бути відкачаний тільки за допомогою спеціального обладнання.

  Економія. Автономне газопостачання пропан-бутаном значно дешевше, ніж використання дизельного пального, електроенергії тощо.

  Надійність автономного газопостачання підприємства та домоволодіння. Через низький вміст сірки в пропан-бутані газові пальники, котли та інше обладнання набагато довговічніші, ніж твердопаливні. Тоді як надмірна вологість деревного палива призводить до швидкого виходу з ладу твердопаливних котлів.

Варіанти автономного газопостачання: підприємства, ферми, приватні будинки тощо

Наша організація пропонує наступні рішення для автономного газопостачання:

  Автономна газифікація підприємств може стати джерелом постачання гарячої води, підтримки потрібної температури в приміщенні, й, в певних ситуаціях, освітлення, а також, розв'язання проблеми безперебійного енергопостачання промислових і комерційних об'єктів. Ми забезпечуємо якісний та сертифікований монтаж системи автономного газопостачання для підприємства, знаючи, наскільки життєво важливим є поточний виробничий процес. Автономність забезпечує економічно вигідне споживання пропан-бутану (не потрібно витрачати кошти на підключення до магістрального газопроводу), зменшення перебоїв з постачанням газу та незалежність від альтернативних постачальників енергії.

  Автономне опалення житлового будинку чи дачі скрапленим газом – це справжній подарунок для власників заміської нерухомості. Часто немає технічної можливості під'єднатися до магістрального газопроводу. Раніше власники сільських садиб використовували дизельне пальне та електроенергію, але зараз обидва варіанти занадто дорогі. Якщо будинок добре утеплений, цілодобове його утримання в теплі коштуватиме понад 300 гривень щодня. Саме тому автономне газопостачання пропан-бутановою сумішшю — найбільш економічно вигідний варіант для домогосподарств.

  Автоматизоване автономне газопостачання фермерських угідь. Серед прикладів – зерносушарки, птахофабрики, теплиці. Сушіння зернових та олійних культур дозволяє надійно зберігати матеріал протягом тривалого часу, підвищуючи його якість та забезпечуючи дозрівання. Однак сушіння споживає значну кількість енергії. Тож оптимальним рішенням для налагодженої роботи фермерських угідь є організація системи автономного газопостачання пропан-бутановою сумішшю, яка є екологічно безпечною для продукції.

Компанія БовіарГаз проводить повний цикл робіт з автономної газифікації та газопостачання агрофірм, домогосподарств та підприємств різного спрямування. Ми проектуємо системи, постачаємо обладнання, монтуємо та вводимо його в експлуатацію. Звертайтесь за консультацією та замовляйте послуги автономної газифікації.

Будь в курсі останніх новин, порад та інформаційних матеріалів.

Не втрачайте можливість стати експертом у галузі автономного газопостачання! Залишайте свою електронну адресу, і ми пообіцяємо, що ваша поштова скринька буде наповнена цінними знаннями.

Дякуємо за ваш інтерес !

 Ми раді, що ви приєднаєтесь до нашої спільноти!

Can't send form.

Please try again later.

Блог

Illustration

Порівняння дизель-генератора з газовим генератором

17.01.2023

Генератор – це найкраща заміна електромережі. У приватних будинках, будинках відпочинку, на різних підприємствах, у медицині, телекомунікаціях і фінансовій індустрії генератори часто використовують як резервне джерело живлення

Illustration

Що таке пропан-бутан?

11.01.2023

LPG надходить з двох джерел: близько 60% отримують під час підземного видобутку природного газу та нафти, а решта 40% утворюється під час перероблення сирої нафти.

Illustration

Порівняння скрапленого та природного газу

18.01.2023

Зріджений нафтовий газ посідає перше місце серед найбільш використовуваних енергоносіїв у Європі. 

Illustration

Газопостачання приватного будинку, ферми та підприємства

13.02.2023

Енергетична незалежність сьогодні є однією з найактуальніших проблем для України, яка вимагає швидкого пошуку компетентного рішення.

Illustration

Що таке газгольдер? Все про зберігання газу 

15.03.2023

Газгольдер – це металевий циліндр, який обладнаний спеціальною технікою і використовується для зберігання, подачі та закачування скрапленого газу (зазвичай це суміш вуглекислого газу, пропану і бутану), а також регазифікація для його подальшої подачі споживачам трубопроводами.

Illustration

Що таке газифікація підприємства?

07.03.2023

Газифікація підприємств – це процес забезпечення безперервного, якісного постачання газу пропан-бутану на промислові підприємства, які часто розташовані в районах, де складно провести централізовані комунікації.
Популярним рішенням для розв'язання проблеми газопостачання таких підприємств стало встановлення газгольдерів для скрапленого газу.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

+380 96 797 4551
+380 96 310 7704
moc.liamg%40zagraivob

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВʼЯЗКУ 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.