Illustration

Порівняння дизель-генератора з газовим генератором

Генератор – це найкраща заміна електромережі. У приватних будинках, будинках відпочинку, на різних підприємствах, у медицині, телекомунікаціях і фінансовій індустрії генератори часто використовують як резервне джерело живлення

Іноді централізоване електропостачання виходить з ладу внаслідок негоди, перевантажень та обслуговування мережі. Крім того, навіть якщо аварійне відключення – це раптове явище, якого не можна уникнути, все одно можна все спланувати заздалегідь.
Генератор – це найкраща заміна електромережі. У приватних будинках, будинках відпочинку, на різних підприємствах, у медицині, телекомунікаціях і фінансовій індустрії генератори часто використовують як резервне джерело живлення. Генератор діє як постійне джерело струму за відсутності місцевого електропостачання, тому в цій ситуації вкрай важливо не помилитися з вибором генератора.

Особливості дизельних генераторів 

Як стаціонарні, так і переносні дизельні генератори є легкодоступними. Стаціонарні генератори охолоджуються водою (рідиною), а переносні – природним чином – повітрям.
Загальновідомо, що дизельні двигуни внутрішнього згоряння бездоганно справляються з великими навантаженнями. Завдяки цій властивості дизель-генератори можуть виробляти до декількох мегаватів електроенергії.
Дизельні генератори часто використовуються як постійне джерело енергії на відповідальних об'єктах бізнесу, банківської справи, телекомунікаційних провайдерів. Вони призначені не лише для короткочасної роботи. Крім того, дизель-генератори встановлюють у будинках, котеджах, на будівельних майданчиках. За їхньою допомогою знімають фільми, проводять концерти та культурні заходи. Іноді генератори встановлюють безпосередньо на причепі, що робить часті переїзди не надто складними.
Основними перевагами дизельних генераторів є тривалий термін служби, який може досягати 40 000 мотогодин, а також економічне використання дизельного палива (у порівнянні з бензиновими генераторами).Купуйте дизельний генератор для дому, якщо плануєте використовувати його часто або навіть постійно. Він повинен бути розрахований на найбільші навантаження та безперервну роботу протягом тривалого періоду.
Недоліки дизельних генераторів:• Підвищений рівень шуму дизельного генератора є дуже серйозним недоліком. Генератори можуть поставлятися з шумозахисним кожухом (капотом, кожухом) або без нього, залежно від потреб обладнання. Якщо машина поставляється без шумозахисного кожуха, ми радимо встановлювати її в окремому, вентильованому приміщенні. Додатково для розміщення дизель-генератора може бути використаний унікальний контейнер з металевими стінками, вихідними трубами і звукоізоляційним шаром. Безумовно, версії з шумозахисними кожухами кращі для будинку, оскільки мінімізують шум на 20-25 дБ, але вони значно дорожчі, ніж пристрої відкритого типу.• Через особливості дизельного палива ще одним недоліком дизельних електростанцій є те, що вони погано працюють в холодну погоду. Ми радимо купувати дизельний генератор з підігрівачем двигуна, щоб уникнути проблем з "замерзлим" генератором взимку. Двигун буде легко запускатися і підтримувати постійну температуру близько 38 градусів завдяки невеликому електронному реле, що працює від батареї. Дизельні генератори малої потужності необхідно тримати в теплому приміщенні, оскільки вони не мають функції обігріву і будуть некомфортними в екстремально холодну погоду. Дизельні генератори зазвичай дорожчі. Моделі генераторів з порівнянними потужностями, які працюють на бензині, коштують на 20-40% дешевше. Однак висока вартість покупки окупається протягом усього часу використання.

Особливості газових генераторів 

Такі генератори можуть працювати на різних видах палива, включаючи біогаз, генераторний газ, природний газ, скраплений газ тощо. Найбільш популярні на вітчизняному ринку газогенератори використовують скраплений пропан-бутан. Газогенератор використовується як резервне джерело живлення для сеансів тривалістю від 5 до 10 годин. Установка може отримувати газ з балона або шляхом підключення до основної системи газопостачання.
Найнижча вартість кіловата електроенергії, виробленої газовими генераторами, сьогодні є їх найвагомішою перевагою. Частково це пояснюється тим, що газ набагато дешевший, ніж бензин і дизельне паливо.
Переваги газових електростанцій:• Агрегат зберігається і може використовуватися протягом більш тривалого періоду часу, оскільки газ не змиває масляний шар. Газ також не викликає корозії металу.• Газовий генератор виробляє більше тепла, ніж генератор на альтернативному рідкому паливі.• У порівнянні з дизельним обладнанням, газове обладнання має більший термін служби і вимагає меншого обслуговування.• Найбільшим генератором для виробничих цілей є газовий генератор, який вважається найбільш екологічно безпечним.
До недоліків газових генераторів можна віднести:• Необхідність дотримання більш жорстких правил зберігання та транспортування. Газ є більш вибухонебезпечним паливом у порівнянні з бензином і дизельним паливом. • Перед підключенням газогенератора до системи газопостачання необхідно подбати про створення спеціального проекту та отримання дозволу. Такі процеси часто обходяться набагато дорожче, ніж сама міні-електростанція. • Крім того, в приміщенні, де буде експлуатуватися установка, повинна бути передбачена витяжна вентиляція і встановлені спеціалізовані датчики витоку газу.
При виборі газогенератора важливо враховувати об'єм резервуарної чи балонної установки, оскільки чим більший цей показник, тим довше обладнання може працювати безперервно. Звичайно, потрібно також знати про тип газу, який може використовувати генератор, наприклад, природний газ або балонний (зі стаціонарного газопроводу). Очевидно, що пристрій буде більш мобільним і незалежним, якщо він може працювати на двох різних видах газу.

Illustration

Газові промислові генератори

Газові генератори серії GGW з надійним двигуном Generac забезпечать вас стабільною електроенергією при низьких витратах. Ідеальне рішення для резервної енергогенерації.

Газові побутові генератори

Газові генератори Pramac Powerknight автоматично подають електроенергію під час відключення забезпечуючи енергопостачання вашого дому та бізнесу.

Illustration

Будь в курсі останніх новин, порад та інформаційних матеріалів.

Не втрачайте можливість стати експертом у галузі автономного газопостачання! Залишайте свою електронну адресу, і ми пообіцяємо, що ваша поштова скринька буде наповнена цінними знаннями.

Дякуємо за ваш інтерес !

 Ми раді, що ви приєднаєтесь до нашої спільноти!

Can't send form.

Please try again later.

Блог

Illustration

Порівняння дизель-генератора з газовим генератором

17.01.2023

Генератор – це найкраща заміна електромережі. У приватних будинках, будинках відпочинку, на різних підприємствах, у медицині, телекомунікаціях і фінансовій індустрії генератори часто використовують як резервне джерело живлення

Illustration

Що таке пропан-бутан?

11.01.2023

LPG надходить з двох джерел: близько 60% отримують під час підземного видобутку природного газу та нафти, а решта 40% утворюється під час перероблення сирої нафти.

Illustration

Порівняння скрапленого та природного газу

18.01.2023

Зріджений нафтовий газ посідає перше місце серед найбільш використовуваних енергоносіїв у Європі. 

Illustration

Газопостачання приватного будинку, ферми та підприємства

13.02.2023

Енергетична незалежність сьогодні є однією з найактуальніших проблем для України, яка вимагає швидкого пошуку компетентного рішення.

Illustration

Що таке газгольдер? Все про зберігання газу 

15.03.2023

Газгольдер – це металевий циліндр, який обладнаний спеціальною технікою і використовується для зберігання, подачі та закачування скрапленого газу (зазвичай це суміш вуглекислого газу, пропану і бутану), а також регазифікація для його подальшої подачі споживачам трубопроводами.

Illustration

Що таке газифікація підприємства?

07.03.2023

Газифікація підприємств – це процес забезпечення безперервного, якісного постачання газу пропан-бутану на промислові підприємства, які часто розташовані в районах, де складно провести централізовані комунікації.
Популярним рішенням для розв'язання проблеми газопостачання таких підприємств стало встановлення газгольдерів для скрапленого газу.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

+380 96 797 4551
+380 96 310 7704
moc.liamg%40zagraivob

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВʼЯЗКУ 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.