Випарники. Випарна установка ЗВГ для скрапленого газу

Компанія «BOVIARGAZ» реалізує випарники для скрапленого газу які забезпечують підвищену продуктивність системи автономного газопостачання, стабільний склад і постійну теплоту згоряння парів пропан-бутан

Illustration

Випарники. Випарна установка ЗВГ для скрапленого газу

Компанія «BOVIARGAZ» реалізує випарники для скрапленого газу які забезпечують підвищену продуктивність системи автономного газопостачання, стабільний склад і постійну теплоту згоряння парів пропан-бутан

Випарники скрапленого газу

У нас ви зможете купити якісне обладнання, виготовлене з міцних висококласних матеріалів за вигідною ціною. Вся техніка і комплектуючі - повністю нові і знаходяться на гарантії, перед тим, як надійти в продаж, вони пройшли всі тестування та повністю відповідають зазначеним характеристикам. Ціна на випарники уточнується в менеджера.

Вітрина магазину наразі порожня
Схоже, власник магазину ще не додав жодного товару. Поки що ви можете перейти на домашню сторінку, але не забудьте зайти пізніше!
Відкрити домашню сторінку

Як вибрати та купити випарник для скрапленого газу

Автономна газифікація – сьогодні актуальна тема для сімейних господарств та підприємств різного профілю. В цьому випадку у системі постачання газу використовується скраплений вуглеводневий газ (СВГ). Ще такий вид газифікації називають “альтернативним”, оскільки використовується зазвичай суміш бутану та пропану, що заміняє природний газ метан. Дане обладнання надасть вам незалежність від природного газу, а також автономність, зручність та економію на енергоносіях.

Яке обладнання потрібно купити для влаштування системи автономного газопостачання

Для забезпечення об'єкта газом встановлюється газгольдер на території об’єкта згідно з чинними нормами. Пропан-бутаном ви зможете обігрівати ваші будинки, використовувати як паливо для електрогенераторів, завдяки чому будете автономні та незалежні.

Для цього знадобиться наступне обладнання:

  Газгольдер – спеціальний резервуар, в якому зберігаєтьсяпропан-бутан.
  Котел, бойлер, газова плита чи інші прилади споживання газу.
  Система автоматичного контролю.
Illustration
  Випарник – обладнання, яке використовується для переходу СВГ
  з рідкого в газоподібний стан. Так забезпечується безперервна подача газу в потрібному обсязі споживачеві.
  Газопровід, за допомогою якого з’єднуються прилади споживання та резервуар з газом.

Особливості конструкції та різновиди випарників скрапленого газу

Купити випарну установку СВГ для пропан-бутану можна в нашому інтернет-магазині. Вона прискорить процес перетворення скрапленого газу з рідкого в газоподібний стан.

Саме для забезпечення підвищення продуктивності автономної системи газопостачання, стабілізації складу та умов згоряння парів пропан-бутанової суміші необхідно купити випарник. Комплектація зовнішнього випарника:
● Фільтр; ● Накопичувач конденсату;● Регулятор тиску газу;

Щоб спростити монтаж та покращити умови експлуатації такого обладнання, компанія Boviar Gaz на базі випарників KAGLA виготовляє випарні установки, до яких входить:
● Фільтр; ● Накопичувач конденсату;● Регулятор тиску газу;● Комплект запірно-запобіжної арматури ;

Види випарників для скрапленого газу

Електричні випарники.

Ще їх називають сухими, бо для теплопередачі не використовується рідина. В такому обладнанні встановлений спеціальний змійовик та ТЕНи, залиті алюмінієвим сплавом. Це найбільш популярний вид випарників для пропан-бутану. Вони моментально входять у режим роботи. Купити випарник KAGLA ADХ рекомендуємо при нестачі випаровування природним шляхом.

Illustration

Рідинні випарники.

Цей вид обладнання не може похвалитися такою ж швидкістю входження в режим роботи, як електричне устаткування. Все залежить від конкретних умов роботи. Випарники KAGLA такого типу стартують упродовж 10 хвилин. Рідинні випарні установки підігрівають скраплений газ за допомогою пластинчастих теплообмінників. Саме тут відбувається теплообмін між рідкою фазою СВГ та теплоносієм. Якщо ви плануєте купити економічно ефективний та найбільш продуктивний випарник, радимо звернути увагу на моделі KAGLA AX5 та CX.

Illustration

Основні переваги випарників скрапленого газу

Отже, для встановлення системи автономної газифікації вам необхідно купити випарник.
Ми пропонуємо комплексні рішення для приватних осель та підприємств від проєктування до технічного обслуговування обладнання. Телефонуйте цієї ж миті, щоб замовити випарну установку СВГ для пропан-бутану за доступною ціною.

Автономна система функціонування

Всі моделі випарників оснащені спеціальними блоками керування, в процесі роботи не вимагають втручання оператора, окрім періодичного технічного обслуговування.

Випарники KAGLA

Купити які можна в інтернет-магазині Boviar Gaz, виготовляє японська спеціалізована компанія KAGLA VAPORTECH CORPORATION. Продукція цього виробника характеризується відмінною якістю, надійністю та витривалістю. З огляду на великий досвід нашої компанії та численні відгуки споживачів, випарні установки СВГ на базі випарників KAGLA безперебійно функціонують в холодну пору року.

Встановлені випарні установки

Illustration
Illustration
Illustration

Блог

Illustration

Порівняння дизель-генератора з газовим генератором

17.01.2023

Генератор – це найкраща заміна електромережі. У приватних будинках, будинках відпочинку, на різних підприємствах, у медицині, телекомунікаціях і фінансовій індустрії генератори часто використовують як резервне джерело живлення

Illustration

Що таке пропан-бутан?

11.01.2023

LPG надходить з двох джерел: близько 60% отримують під час підземного видобутку природного газу та нафти, а решта 40% утворюється під час перероблення сирої нафти.

Illustration

Порівняння скрапленого та природного газу

18.01.2023

Зріджений нафтовий газ посідає перше місце серед найбільш використовуваних енергоносіїв у Європі. 

Illustration

Газопостачання приватного будинку, ферми та підприємства

13.02.2023

Енергетична незалежність сьогодні є однією з найактуальніших проблем для України, яка вимагає швидкого пошуку компетентного рішення.

Illustration

Що таке газгольдер? Все про зберігання газу 

15.03.2023

Газгольдер – це металевий циліндр, який обладнаний спеціальною технікою і використовується для зберігання, подачі та закачування скрапленого газу (зазвичай це суміш вуглекислого газу, пропану і бутану), а також регазифікація для його подальшої подачі споживачам трубопроводами.

Illustration

Що таке газифікація підприємства?

07.03.2023

Газифікація підприємств – це процес забезпечення безперервного, якісного постачання газу пропан-бутану на промислові підприємства, які часто розташовані в районах, де складно провести централізовані комунікації.
Популярним рішенням для розв'язання проблеми газопостачання таких підприємств стало встановлення газгольдерів для скрапленого газу.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

+380 96 797 4551
+380 96 310 7704
moc.liamg%40zagraivob

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВʼЯЗКУ 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.