Illustration

Що таке газгольдер?

Газгольдер – це металевий циліндр, який обладнаний спеціальною технікою і використовується для зберігання, подачі та закачування скрапленого газу (зазвичай це суміш вуглекислого газу, пропану і бутану), а також регазифікація для його подальшої подачі споживачам трубопроводами.

Газгольдери широко використовуються для обслуговування як промислових об'єктів, так і приватних будинків. Оскільки газове обладнання потребує особливої уваги з метою безпеки, газовий резервуар, що містить пропан-бутанову суміш, має бути оснащений захисно-контрольною автоматикою, яка забезпечить контроль за тиском газу всередині ємності, його розподілом і обсягом палива, що залишилось. Ця автоматика також необхідна для технічного обслуговування всієї системи, проте за потреби газ завжди можна перекрити самостійно.

Особливості газгольдера

Газгольдери використовуються для різних цілей, таких як опалення житлових будинків і комерційних приміщень, виробництво електроенергії та зберігання палива. Основні особливості газгольдерів:

    Принцип роботи. Принцип роботи таких резервуарних установок відносно простий. Зріджений газ закачується в резервуар і поступово випаровується, утворюючи газову суміш, яка накопичується у верхній частині резервуара. Потім газова суміш відбирається з резервуара і використовується споживачем.

    Встановлення та заправка. При встановленні та заправці газгольдера важливо дотримуватися двох основних правил. По-перше, він не повинен бути заповнений більш ніж на 85%. По-друге, під час встановлення дуже важливо, щоб ємність не охолоджувалася нижче 0°C.

    Обладнання. Газгольдер складається з декількох елементів. До них відносяться залізобетонна плита, яка служить основою для резервуара, аварійний клапан для скидання тиску всередині резервуара, редуктор тиску для забезпечення необхідного тиску газу для системи, форсунка і заправний клапан, клапан, необхідний для відведення конденсату, а також манометр і датчик рівня LPG.

Отже, газгольдери є необхідним обладнанням для автономної газифікації багатьох галузей промисловості та приватних будинків, а їхні особливості роблять їх унікальними. Правильний монтаж і технічне обслуговування цих резервуарних установок мають вирішальне значення для забезпечення їхньої безпечної та ефективної роботи.

Види та властивості газгольдерів

Наземні газгольдери: ці резервуарні установки встановлюються над землею і потребують додаткової ізоляції для захисту від низьких температур. Вони підходять для великих об'єктів, які потребують великих обсягів скрапленого газу.

Підземні газгольдери: встановлюються під землею, що забезпечує додаткову безпеку і захист від холоду. Вони ідеально підходять для приватних будинків або підприємств і широко використовуються в Україні через особливості клімату.

*Ще є мобільні газгольдери: вони мають невеликий об'єм і не підходять для великого або середнього приватного будинку для використання протягом всього опалювального сезону.

Щодо форми та конструкції моделей, то розрізняють такі види газгольдерів:

Вертикальні газгольдери: через свої технічні характеристики вертикальні резервуарні установки рідше застосовують, проте вони ідеально підходять для місць із невеликою площею.

Горизонтальні газгольдери: ці газгольдери встановлюються горизонтально, що є найпоширенішим варіантом установки. Площі випаровування газу цілком достатньо для обслуговування навіть великого об'єкта, і нема потреби встановлювати додаткові випарники, що економить значну частину витрат на газифікацію. Крім того, процес монтажу горизонтальної ємності набагато дешевший, ніж вертикальної. Також такий газгольдер можна встановити в будь-якій місцевості не залежно від ландшафту.

Отже, тип газгольдера, який ви оберете, буде залежати від ваших конкретних потреб, особливостей ландшафту та наявного вільного простору на ділянці. При виборі газгольдера для вашого підприємства або будинку важливо враховувати процес монтажу, безпеку та захист від холоду.

Вибір газгольдера для підприємства: 5 порад

Якщо ви плануєте організувати автономне газове постачання для свого підприємства, слід пам'ятати про декілька речей, які допоможуть вам вибрати правильний газгольдер для ваших потреб. Ось 5 порад, які допоможуть вам прийняти найкраще рішення:

1. Вибір обладнання: на ринку доступні різні моделі устаткування. Вам потрібно врахувати тип газгольдера, який підійде якнайкраще, наприклад, наземний або підземний, і вибрати той, який має характеристики, що відповідають вашим потребам. Ви можете вибрати між горизонтальними і вертикальними моделями, а також моделями, призначеними для стаціонарного або мобільного використання.

2. Узгодження комплектації: при виборі газгольдера також потрібно враховувати обладнання, яке використовується в комплекті з ним. Потрібно переконатися, що резервуар обладнаний необхідними люками, запірними пристроями, а також контрольно-вимірювальними приладами для моніторингу стану зрідженого газу.

3. Умови розміщення: розміщення газгольдера також є важливим фактором. Вибирати обладнання потрібно, відштовхуючись від площі ділянки, на якій буде встановлено газгольдер, площі приміщення, яку необхідно забезпечити теплом і гарячою водою, а також частоти використання обладнання.

5. Можливість комплексного обслуговування: рекомендуємо вибрати компанію, яка забезпечить повний супровід процесу газифікації вашого об'єкта. Вам потрібна фірма, яка зможе розробити проект, підібрати оптимальний набір обладнання, доставити його на об'єкт, встановити і під'єднати систему, взяти її на обслуговування, а також оформити всі необхідні дозвільні документи.

4. Аналіз вартості обладнання для підприємства: ціна газгольдера залежить від його типу, об'єму, потужності, розміру та виробника. При виборі газгольдера потрібно враховувати вартість монтажу, організацію заходів безпеки, прокладку і підключення труб та інші супутні витрати.

Де купити газгольдер?

Не гайте часу на пошук якісного обладнання для автономної газифікації свого підприємства чи на організацію опалення скрапленим газом приватного будинку! Компанія БовіарГаз пропонує надійні газгольдери з гарантією від виробника, які проходять жорсткий контроль на кожному етапі виробництва. Ми встановлюємо різноманітні резервуарні установки, об’єднуємо кілька газгольдерів СВГ в єдину систему та підбираємо необхідний випарювач та арматуру з урахуванням всіх побажань замовника. Зверніться до нас за кваліфікованою допомогою у виборі та установці обладнання. Забезпечте свій бізнес надійним, якісним та безпечним газопостачанням від BoviarGaz!
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 18:00. Контактні дані: телефон +380 96 797 4551 та електронна пошта .moc.liamg%40zagraivob

Будь в курсі останніх новин, порад та інформаційних матеріалів.

Не втрачайте можливість стати експертом у галузі автономного газопостачання! Залишайте свою електронну адресу, і ми пообіцяємо, що ваша поштова скринька буде наповнена цінними знаннями.

Дякуємо за ваш інтерес !

 Ми раді, що ви приєднаєтесь до нашої спільноти!

Can't send form.

Please try again later.

Блог

Illustration

Порівняння дизель-генератора з газовим генератором

17.01.2023

Генератор – це найкраща заміна електромережі. У приватних будинках, будинках відпочинку, на різних підприємствах, у медицині, телекомунікаціях і фінансовій індустрії генератори часто використовують як резервне джерело живлення

Illustration

Що таке пропан-бутан?

11.01.2023

LPG надходить з двох джерел: близько 60% отримують під час підземного видобутку природного газу та нафти, а решта 40% утворюється під час перероблення сирої нафти.

Illustration

Порівняння скрапленого та природного газу

18.01.2023

Зріджений нафтовий газ посідає перше місце серед найбільш використовуваних енергоносіїв у Європі. 

Illustration

Газопостачання приватного будинку, ферми та підприємства

13.02.2023

Енергетична незалежність сьогодні є однією з найактуальніших проблем для України, яка вимагає швидкого пошуку компетентного рішення.

Illustration

Що таке газгольдер? Все про зберігання газу 

15.03.2023

Газгольдер – це металевий циліндр, який обладнаний спеціальною технікою і використовується для зберігання, подачі та закачування скрапленого газу (зазвичай це суміш вуглекислого газу, пропану і бутану), а також регазифікація для його подальшої подачі споживачам трубопроводами.

Illustration

Що таке газифікація підприємства?

07.03.2023

Газифікація підприємств – це процес забезпечення безперервного, якісного постачання газу пропан-бутану на промислові підприємства, які часто розташовані в районах, де складно провести централізовані комунікації.
Популярним рішенням для розв'язання проблеми газопостачання таких підприємств стало встановлення газгольдерів для скрапленого газу.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

+380 96 797 4551
+380 96 310 7704
moc.liamg%40zagraivob

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВʼЯЗКУ 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.