Газові Генератори 

Компанія «BOVIARGAZ» реалізує генератори на газовому паливі. Екологічно чисті, малошумні, економічні. Характеризуються підвищеною надійністю, тривалим терміном експлуатації і збільшеним терміном гарантії виробника (до 5 років).

Illustration

Газові Генератори

Компанія «BOVIARGAZ» реалізує генератори на газовому паливі. Екологічно чисті, малошумні, економічні. Характеризуються підвищеною надійністю, тривалим терміном експлуатації і збільшеним терміном гарантії виробника (до 5 років).

Особливості газових генераторів 

Такі генератори можуть працювати на різних видах палива, включаючи біогаз, генераторний газ, природний газ, скраплений газ тощо. Найбільш популярні на вітчизняному ринку газогенератори використовують скраплений пропан-бутан. Газогенератор використовується як резервне джерело живлення для сеансів тривалістю від 5 до 10 годин. Установка може отримувати газ з балона або шляхом підключення до основної системи газопостачання.
Найнижча вартість кіловата електроенергії, виробленої газовими генераторами, сьогодні є їх найвагомішою перевагою. Частково це пояснюється тим, що газ набагато дешевший, ніж бензин і дизельне паливо.

Illustration

Газові промислові генератори

Газові генератори серії GGW з надійним двигуном Generac забезпечать вас стабільною електроенергією при низьких витратах. Ідеальне рішення для резервної енергогенерації.

Газові побутові генератори

Газові генератори Pramac Powerknight автоматично подають електроенергію під час відключення забезпечуючи енергопостачання вашого дому та бізнесу.

Illustration

Особливості та переваги газових електростанцій

  Агрегат зберігається і може використовуватися протягом більш тривалого періоду часу, оскільки газ не змиває масляний шар. Газ також не викликає корозії металу.

  Газовий генератор виробляє більше тепла, ніж генератор на альтернативному рідкому паливі.

  У порівнянні з дизельним обладнанням, газове обладнання має більший термін служби і вимагає меншого обслуговування.

  Найбільшим генератором для виробничих цілей є газовий генератор, який вважається найбільш екологічно безпечним.

  Необхідність дотримання більш жорстких правил зберігання та транспортування. Газ є більш вибухонебезпечним паливом у порівнянні з бензином і дизельним паливом.

  Перед підключенням газогенератора до системи газопостачання необхідно подбати про створення спеціального проекту та отримання дозволу. Такі процеси часто обходяться набагато дорожче, ніж сама міні-електростанція.

  Крім того, в приміщенні, де буде експлуатуватися установка, повинна бути передбачена витяжна вентиляція і встановлені спеціалізовані датчики витоку газу.

Блог

Illustration

Порівняння дизель-генератора з газовим генератором

17.01.2023

Генератор – це найкраща заміна електромережі. У приватних будинках, будинках відпочинку, на різних підприємствах, у медицині, телекомунікаціях і фінансовій індустрії генератори часто використовують як резервне джерело живлення

Illustration

Що таке пропан-бутан?

11.01.2023

LPG надходить з двох джерел: близько 60% отримують під час підземного видобутку природного газу та нафти, а решта 40% утворюється під час перероблення сирої нафти.

Illustration

Порівняння скрапленого та природного газу

18.01.2023

Зріджений нафтовий газ посідає перше місце серед найбільш використовуваних енергоносіїв у Європі. 

Illustration

Газопостачання приватного будинку, ферми та підприємства

13.02.2023

Енергетична незалежність сьогодні є однією з найактуальніших проблем для України, яка вимагає швидкого пошуку компетентного рішення.

Illustration

Скраплений газ для підприємства

07.01.2023

Досягнення енергетичної безпеки та енергетичної незалежності є головною метою кожного промислового підприємства. Підприємства потребують енергоємного обладнання, а на собівартість продукції суттєво впливають витрати на паливо. 

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

+380 96 797 4551
+380 96 310 7704
moc.liamg%40zagraivob

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВʼЯЗКУ 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.