Газові Промислові Генератори

Компанія «BOVIARGAZ» реалізує генератори на газовому паливі. Екологічно чисті, малошумні, економічні. Характеризуються підвищеною надійністю, тривалим терміном експлуатації і збільшеним терміном гарантії виробника (до 5 років).

Illustration

Газові Промислові Генератори. 

Компанія «BOVIARGAZ» реалізує генератори на газовому паливі. Екологічно чисті, малошумні, економічні. Характеризуються підвищеною надійністю, тривалим терміном експлуатації і збільшеним терміном гарантії виробника (до 5 років).

Газові промислові генератори на скрапленому газі

Pramac Industrial Gas змінює ваше уявлення про енергію. Ця лінійка забезпечує тривалий час роботи, низький вплив на навколишнє середовище та простоту використання завдяки інноваційній системі керування Power Zone™. Кожен газовий генератор оптимізовано для аварійного резервного та первинного енергопостачання. У порівнянні з традиційними дизельними генераторними установками вони забезпечують зниження витрат на технічне обслуговування та спрощують можливості встановлення.
СЕРІЯ GGW - НАДІЙНА ПОТУЖНІСТЬ З АЛЬТЕРНАТИВНИМ ПАЛИВОММаючи практично необмежений час роботи, економічні двигуни та екологічні викиди, генератори чистого спалювання газоподібного палива Pramac можуть використовуватися для задоволення вимог місцевих норм і унікальних потреб кожного підприємства в резервному живленні. Газоподібний генератор Pramac оснащений передовими двигунами Generac, розробленими для роботи на газоподібному паливі та оптимізованими для аварійного режиму очікування.

Надійність та ефективність

Pramac використовує Generac® Промислові двигуни з іскровим запалюванням, оптимізовані для продуктивності та чутливості до коливань навантаження. Зі своїми модульними енергетичними системами Pramac вдосконалив процес паралельного з’єднання генераторів завдяки використанню нашої інтегрованої технології керування.
Модульне розпаралелювання забезпечує переваги резервування, гнучкості та масштабованості, пропонуючи клієнтам до 99,9999% надійності для критичних навантажень. Generac® Газова технологія з іскровим запалюванням із багатим спалюванням виробляється у великих масштабах, що дозволяє оптимізувати капітальні витрати, гарантуючи при цьому надійність, необхідну для промислового застосування.

Illustration
Illustration

Резервне та основне живлення

Завдяки довгому терміну експлуатації та гнучкості встановлення скраплений газ стає кращим вибором палива для багатьох застосувань. Наші генератори скрапленого газу виготовляються власними силами та проходять жорсткі випробування та оптимізацію на нашому заводі, щоб відповідати вашим вимогам.
Незалежно від того, чи потрібна вам підтримка, екстрена ситуація чи основної потужності, скраплений газ є рішенням.Pramac пропонує ряд рішень від Генератори природного газу потужністю 8 кВт для малих підприємств і великих багатомегаватних систем забезпечення первинної потужності. А наші інноваційні модульні енергетичні системи (MPS) допоможуть вам додавати генератори в міру зростання потреб у електроенергії, тож вам не потрібно «надмірно інвестувати» вашу початкову конфігурацію генератора.
● Охорона здоров'я● Громадська інфраструктура● Транспорт інфраструктура● Комерційні будівлі ● Центри даних● Телекомунікації

Illustration

Блог

Illustration

Порівняння дизель-генератора з газовим генератором

17.01.2023

Генератор – це найкраща заміна електромережі. У приватних будинках, будинках відпочинку, на різних підприємствах, у медицині, телекомунікаціях і фінансовій індустрії генератори часто використовують як резервне джерело живлення

Illustration

Що таке пропан-бутан?

11.01.2023

LPG надходить з двох джерел: близько 60% отримують під час підземного видобутку природного газу та нафти, а решта 40% утворюється під час перероблення сирої нафти.

Illustration

Порівняння скрапленого та природного газу

18.01.2023

Зріджений нафтовий газ посідає перше місце серед найбільш використовуваних енергоносіїв у Європі. 

Illustration

Газопостачання приватного будинку, ферми та підприємства

13.02.2023

Енергетична незалежність сьогодні є однією з найактуальніших проблем для України, яка вимагає швидкого пошуку компетентного рішення.

Illustration

Скраплений газ для підприємства

07.01.2023

Досягнення енергетичної безпеки та енергетичної незалежності є головною метою кожного промислового підприємства. Підприємства потребують енергоємного обладнання, а на собівартість продукції суттєво впливають витрати на паливо. 

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

+380 96 797 4551
+380 96 310 7704
moc.liamg%40zagraivob

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВʼЯЗКУ 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.