Продаж та установка Резервуари для зберігання скрапленого газу

Компанія «BOVIARGAZ» реалізує резервуар для зрідженого газу високої якості, термін служби якого становить до 30 років.У продажі є ємності для газу об'ємом від 2,7 до 50 м3 зі звичайною і посиленою ізоляцією.

Illustration

Продаж та установка Резервуари для зберігання скрапленого газу

Компанія «BOVIARGAZ» реалізує резервуар для зрідженого газу високої якості, термін служби якого становить до 30 років.У продажі є ємності для газу об'ємом від 2,7 до 50 м3 зі звичайною і посиленою ізоляцією.

Ємності для скрапленого газу

У нас ви зможете купити якісне обладнання, виготовлене з міцних висококласних матеріалів за вигідною ціною. Вся техніка і комплектуючі - повністю нові і знаходяться на гарантії, перед тим, як надійти в продаж, вони пройшли всі тестування та повністю відповідають зазначеним характеристикам.

Для чого потрібно купити газгольдер: особливості автономної газифікації

Автономна газифікація – один з найкращих способів забезпечити комерційне приміщення або приватний будинок ефективними системами гарячого водопостачання та опалення. Підведення магістрального газу до господарства може сягати захмарних сум, та й не завжди є умови для цього.
Особливості розташування ділянки та віддаленість від магістралі спонукає задуматись над альтернативними рішеннями. Тому найкращий варіант в цьому випадку – встановлення автономної системи газифікації, яка може якісно замінити звичну для нас магістральну.
Таким чином будівля не підключається напряму до глобальної магістралі. Встановлюються на ділянці обслуговування спеціальні контейнери (газгольдери) для зберігання та подачі скрапленого газу (пропан-бутанової суміші).
Також монтується й інше обладнання (випарна установка СВГ, газопровід, система автоматичного контролю тощо) для подачі газу до приладів споживання (бойлерів, котлів, газових плит тощо).
Компанія-постачальник доставляє пропан-бутанову суміш на об’єкт газифікації. Купити газгольдер в цьому випадку потрібно обов’язково, адже це стаціонарне газосховище, без якого неможливо налагодити автономну газифікацію приміщення.

Illustration

Продаж промислових газгольдерів та їх різновиди

Купити газгольдер можна в інтернет-магазині Boviar Gaz. Ми пропонуємо надійні та якісні ємності для скрапленого вуглеводневого газу за вигідною ціною. Якщо ви плануєте купити газгольдер промисловий, то варто спершу проконсультуватись з менеджерами компанії Boviar Gaz, адже підбирати таке обладнання потрібно, враховуючи обсяг, тип та інші характерні особливості виробу.
Під час вибору газгольдера необхідно враховувати кілька важливих аспектів:
● Місткість: Визначення обсягу газгольдера залежить від потреб вашого підприємства.● Тип газгольдера: Вибір між наземним і підземним газгольдером залежить від умов експлуатації та доступного простору.● Матеріали: Якість використовуваних матеріалів безпосередньо впливає на довговічність і безпеку газгольдера.

Переваги Використання Газгольдерів у Промисловості

● Незалежність від централізованих мереж: Газгольдери забезпечують автономне і надійне постачання газом.● Економічна ефективність: Зниження витрат на газ і можливість використання більш дешевих газових ресурсів.● Безпека: Сучасні газгольдери обладнані системами безпеки, що мінімізують ризики витоків та інших аварійних ситуацій.● Екологічність: Використання газу як енергоресурсу знижує екологічний відбиток підприємства.

Газгольдери СВГ наземного виконання 

Цільнозварні конструкції, які мають циліндричний горизонтальний корпус з днищем у вигляді еліпса. Щоб приєднати ємність для пропан-бутану до трубопроводу, у корпусі (нижній частині і днищі) під час проєктування потрібно продумати спеціальні отвори. Вони не мають бути на перетині зварних швів, відповідно до вимог, вказаних у нормативних документах. Наземні газгольдери встановлюються на спеціальні лапи – металеві опори. Також варто визначити розмір та кількість опор, відповідно до вимог. Встановлюють надземні резервуари для пропан-бутану зазвичай для будинків, які призначені для сезонного проживання. Газгольдер можна встановити на дачі, наприклад, яку використовують лише в період з весни до осені. До наземних конструкцій пред’являються дещо підвищені вимоги стосовно безпеки.

Підземні газгольдери промислові

Такі ємності для пропан-бутану мають циліндричні горизонтальні корпуси з днищем у формі еліпса, опорами, а також отворами зверху (люки, патрубки, горловини). Кількість горловин залежить від кількості та специфіки устаткування, яке встановлено в газгольдері. Висота горловини має бути достатньою для безпроблемної експлуатації чи технічного огляду резервуара. Тиск під час використання підземних газгольдерів сягає до 1,6 МПа, температурні показники – -40°С – +40° С. У деяких підземних конструкціях передбачений підігрівач газу. Він актуальний при експлуатації в суворих кліматичних умовах. Тож, підземні ємності для зберігання пропан-бутану забезпечують подачу газу навіть при низьких температурах, сильних морозах. Саме тому такі газгольдери встановлюються біля заміських будинків постійного проживання, будівель різноманітних ферм, компаній тощо.

Встановлені резервуарні установки

Варто окремо зазначити переваги газгольдерів, купити які можна в нашому інтернет-магазині: Наша компанія реалізує професійне устаткування для проведення автономної газифікації від надійних виробників. Ми пропонуємо купити нові газгольдери з гарантією від виробника. Обладнання проходить жорсткий контроль на кожному етапі виробництва. Проводяться тестування, таким чином газгольдери повністю відповідають характеристикам, зазначеним виробником. Компанія Boviar Gaz встановлює різноманітні резервуарні установки. Також об’єднуємо кілька газгольдерів СВГ в єдину систему, підбираємо необхідний випарювач та арматуру, враховуємо всі побажання замовника.
Ми виконуємо комплексні рішення для підприємств та приватних осель від проєктування до технічного обслуговування обладнання. Наша компанія накопичила великий досвід, працюючи на ринку автономного газопостачання. Розробляємо проєкти як для фізичних осіб, так і для підприємств з будь-яким видом діяльності та масштабу.
Використання газгольдерів в автономному газопостачанні є вигідним і надійним рішенням для промислових підприємств. Вибір правильного газгольдера і його купівля вимагає уважного підходу і розуміння специфіки вашого бізнесу. Враховуючи економічні та екологічні переваги, газгольдери є інвестицією в майбутнє вашого підприємства.

Illustration
Illustration
Illustration

Блог

Illustration

Порівняння дизель-генератора з газовим генератором

17.01.2023

Генератор – це найкраща заміна електромережі. У приватних будинках, будинках відпочинку, на різних підприємствах, у медицині, телекомунікаціях і фінансовій індустрії генератори часто використовують як резервне джерело живлення

Illustration

Що таке пропан-бутан?

11.01.2023

LPG надходить з двох джерел: близько 60% отримують під час підземного видобутку природного газу та нафти, а решта 40% утворюється під час перероблення сирої нафти.

Illustration

Порівняння скрапленого та природного газу

18.01.2023

Зріджений нафтовий газ посідає перше місце серед найбільш використовуваних енергоносіїв у Європі. 

Illustration

Газопостачання приватного будинку, ферми та підприємства

13.02.2023

Енергетична незалежність сьогодні є однією з найактуальніших проблем для України, яка вимагає швидкого пошуку компетентного рішення.

Illustration

Що таке газгольдер? Все про зберігання газу 

15.03.2023

Газгольдер – це металевий циліндр, який обладнаний спеціальною технікою і використовується для зберігання, подачі та закачування скрапленого газу (зазвичай це суміш вуглекислого газу, пропану і бутану), а також регазифікація для його подальшої подачі споживачам трубопроводами.

Illustration

Що таке газифікація підприємства?

07.03.2023

Газифікація підприємств – це процес забезпечення безперервного, якісного постачання газу пропан-бутану на промислові підприємства, які часто розташовані в районах, де складно провести централізовані комунікації.
Популярним рішенням для розв'язання проблеми газопостачання таких підприємств стало встановлення газгольдерів для скрапленого газу.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

+380 96 797 4551
+380 96 310 7704
moc.liamg%40zagraivob

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВʼЯЗКУ 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.