Автономне газопостачання асфальтобетонного завода (АБЗ)

Специфіка автономного газопостачання АБЗ є такою, що це завжди великий комплекс різних заходів, необхідних для дійсно ефективної роботи системи газифікації. У цій статті ми ділимося інформацією, яка допоможе зрозуміти, чи необхідно вам розглянути можливість автономної газифікації та що потрібно враховувати під час підготовки до неї.

Illustration
Illustration

Автономне газопостачання асфальтобетонного завода (АБЗ)

Специфіка автономного газопостачання АБЗ є такою, що це завжди великий комплекс різних заходів, необхідних для дійсно ефективної роботи системи газифікації. У цій статті ми ділимося інформацією, яка допоможе зрозуміти, чи необхідно вам розглянути можливість автономної газифікації та що потрібно враховувати під час підготовки до неї.

Як працює автономне газопостачання

Крім необхідності встановити автономне газопостачання, асфальтовий завод проходить через складності зі звичайними методами вироблення енергії. Зокрема, рахунок установки автономного газгольдера вирішується проблема віддаленості підприємства від магістральних систем газифікації. Автономність дає перевагу: ви більше не залежите від існуючих мереж та можете планувати своє виробництво у будь-якій місцевості.

Газгольдер на асфальтовому заводі також часто стає вирішенням проблеми високої собівартості виробництва та обслуговування. За різними даними і під час роботи з різними постачальниками, собівартість споживаної енергії можна знизити в 2-2.5 разу рахунок установки будь-якої газової системи, зокрема системи автономного газопостачання, щодо інших видів: електрики, дизельного палива тощо.

Важливо відзначити простоту монтажу, встановлення та експлуатації систем автономного газопостачання асфальтових заводів. За рахунок відсутності перепадів тиску в мережі, які часто трапляються під час використання централізованої системи газопостачання, значно збільшується термін служби. Ще одним ефектом можна вважати загальну простоту та зрозумілість експлуатації, що дає значний контроль за витратою палива, а також додаткову безпеку та впевненість у коректній роботі обладнання.

Illustration

Допомога професіоналів:

BoviarGaz – команда професіоналів з багаторічним досвідом у газифікації підприємств пропонує послуги з монтажу систем автономного газопостачання "під ключ". Це означає, що клієнт замовляє послугу повного комплексу робіт – від проектування до монтажу та обслуговування системи. Такий підхід дозволяє відповідальність за проектування та монтаж покладати на одну компанію, щоб уникнути можливих проблем в майбутньому.
Компанія має досвід встановлення газового обладнання на промислових об'єктах, сільськогосподарських підприємствах та приватних секторах. Наші інженери розробляють проекти газобалонних установок, які відповідають вимогам технічної документації та економічно ефективні для замовників.
У нас немає окремого відділу продажів, оскільки інженери-практики з вищою профільною освітою надають консультації потенційним клієнтам та контролюють виконання робіт після укладення договору. Це дозволяє клієнтам отримати якісну консультацію та відповіді на всі запитання щодо газифікації підприємства.
Ми тісно співпрацюємо з провідними виробниками газового обладнання та використовуємо останні досягнення у сфері автономної газифікації. Таким чином, замовник отримує якісну та надійну систему газопостачання підприємства.

Етапи автономного газопостачання

Illustration

Підготовка технічого завдання

Аналіз необхідної продуктивності системи

Illustration

Підбір обладнання

Вибір резервуара і комплектуючих

Illustration

Визначення розміщення

Перевірка нормативних розміщень від резервуара і газопровода до обєктів на участку

Illustration

Земельні роботи

Розробка котлована і траншей

Illustration

Установка комплектуючих

Запорно-регуляторна арматура, конденстатозбірник

Illustration

Установка резерувара

Обвязка, кріплення до бетонної основи

Illustration

Бетонні роботи

Заливка плити - основи для резервуара

Illustration

Збір газопровода

Монтаж електрозварювальних кріплень

Illustration

Пуско-налагодження

Контроль з'єднання і тиску в системі

Причини розповсюдження автономного газопостачання на підприємствах

Illustration

Високі витрати на підключення до магістральних газових мереж.● Відсутність необхідних потужностей.● Відстань від магістральних мереж (аграрні підприємства, складські комплекси, фермерські господарства, «шкідливі» виробництва).● Недостатньої ефективності теплових централізованих потужностей.● Бажання та необхідність в автономній роботі зі зрозумілими та прозорими витратами на придбання та експлуатацію.● Як рішення галузевих завдань у рамках технологічного процесу.● Для збільшення необхідних потужностей.● З метою зниження витрат при опаленні дорожчими джерелами.● З метою резервування існуючого джерела опалення.● За екологічними нормами, за потреби переходу з дизельного опалення.

Поставте питання по вашому об'єкту

Ми пропонуємо безкоштовний розрахунок вартості вже сьогодні та гнучку систему оплати з можливістю розтермінування!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Залишились питання ?

 • Який газ використовується у системах автономної газифікації?

  У системах автономної газифікації використовується скраплений вуглеводневий газ, суміш пропану та бутану, такий же як у газових балонах та системах газобалонного обладнання для автомобілів.

 • Якою є економічна ефективність застосування зрідженого вуглеводневого газу щодо інших видів палива?

  Вартість однієї одиниці тепла, отриманої при спалюванні ЗВГ, у 2 рази нижча, ніж при використанні електрики або дизпалива (рідкого). Пропан-бутан при спалюванні виділяє мінімум шкідливих домішок в атмосферу, що дозволяє не лише піклуватися про природу, а й економити на сплаті податків за екологією. Зріджений вуглеводневий газ продовжує термін служби обладнання завдяки зниженому вмісту сірчистих сполук знижено. Так, у сучасних систем автономного газопостачання, що працюють на ЗВГ, термін експлуатації розтягується більш ніж на чверть століття.

 • Що таке автономна газифікація?

  Автономна система газопостачання або автономна газифікація - це власна незалежна безперебійна система газопостачання, яка не пов'язана з магістральними мережами. Суть процесу встановлення даної системи полягає у монтажі спеціального підземного резервуара – газгольдера, який заправляється зрідженим газом. Об'єм резервуара можна вибрати зі стандартної лінійки заводу-виробника від 4600 до 20000 літрів, що дозволяє виконувати заправку зі зручним періодом від 1 разу на рік. Залежно від площі об'єкта розраховується обсяг необхідного газгольдера, наприклад, для приватного будинку площею 100 квадратних метрів знадобиться резервуар обсягом 4600 літрів.

 • Чому ємності, в яких зберігається ЗВГ, розміщуються під землею?

  Для забезпечення стабільної роботи системи опалення без використання обладнання для випаровування необхідно підтримувати заданий рівень випаровування зрідженого газу всередині газгольдера. При мінусових температурах випаровування пропан-бутанової суміші практично зупиняється. Це завдання вирішується шляхом розміщення частини резервуара нижче рівня промерзання грунту.

 • Автономна газифікація – це безпечно?

  Системи автономного газопостачання повністю відповідають прийнятим національним стандартам у сфері експлуатації обладнання для скрапленого газу. Правила використання систем опалення, що працюють на зрідженому газі, є аналогічними існуючим для магістрального газу.

 • Як розшифровується ЗВГ?

  ЗВГ – скорочене найменування групи зріджених вуглеводневих газів. До ЗВГ у тому числі відносять пропан та бутан. СПБТ – суміш пропан-бутан технічна – основний вид зрідженого газу, що використовується для роботи систем опалення та інших пальників.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :