Автономне газопостачання промислових об'єктів у Дніпрі та Дніпропетровській області

Автономне газопостачання промислових об'єктів у Дніпрі та Дніпропетровській області є важливим чинником у розв'язанні певних проблем, що виникають у галузі. Кожне виробництво має свої власні потреби, тому вибір найкращого методу є важливим кроком.

Illustration
Illustration

Автономне газопостачання промислових об'єктів

Промислові об'єкти мають багато специфічних проблем, які потребують гнучкого підходу до їх вирішення. У кожного виробництва є особливості, з огляду на які доводиться підбирати оптимальні засоби.

Чи варто використовувати скраплений газ у Дніпрі та Дніпропетровській області?

Беручи до уваги можливість використання скрапленого газу, рішення про його використання може бути ухвалене на стадії проектування нового підприємства в Дніпрі чи області, або в процесі експлуатації. Можливість заміни обладнання на використання пропан-бутана шляхом заміни пальникового пристрою є інноваційною та дає змогу отримати великі переваги від використання скрапленого газу:
● Зниження витрат на паливо за рахунок низької вартості теплової енергії, що подається при використанні скрапленого газу.● Можливість експлуатації виробничої лінії далеко від магістральної мережі, що зручно з точки зору логістики.
● Немає необхідності в тривалих і складних процедурах, пов'язаних із доступністю ресурсів.
● Високий рівень безпеки і простота використання автономних систем газопостачання дають змогу знизити експлуатаційні витрати в Дніпропетровській області.

Illustration

Допомога професіоналів:

Компанія BoviarGaz, що має значний досвід у газифікації підприємства, пропонує послуги "під ключ", такі як проектування системи, монтаж і технічне обслуговування. Такий підхід дозволяє покласти відповідальність за всі аспекти роботи на 1 компанію, що допоможе уникнути можливих проблем у майбутньому.
Компанія працює з провідними виробниками газового обладнання та використовує новітні інновації в галузі автономної газифікації для забезпечення якісної та надійної системи газопостачання.

Етапи автономного газопостачання

Illustration

Підготовка технічого завдання

Аналіз необхідної продуктивності системи

Illustration

Підбір обладнання

Вибір резервуара і комплектуючих

Illustration

Визначення розміщення

Перевірка нормативних розміщень від резервуара і газопровода до обєктів на участку

Illustration

Земельні роботи

Розробка котлована і траншей

Illustration

Установка комплектуючих

Запорно-регуляторна арматура, конденстатозбірник

Illustration

Установка резерувара

Обвязка, кріплення до бетонної основи

Illustration

Бетонні роботи

Заливка плити - основи для резервуара

Illustration

Збір газопровода

Монтаж електрозварювальних кріплень

Illustration

Пуско-налагодження

Контроль з'єднання і тиску в системі

Поширення автономного газопостачання на промислових об'єктах Дніпропетровської області зумовлене кількома факторами:

Illustration

● Висока вартість підключення до магістральної газової мережі.● У вас закінчуються можливості.● Віддаленість від основної мережі характерна для сільськогосподарських підприємств, складських комплексів, фермерських господарств та деяких видів промисловості.● Ефективність системи центрального опалення недостатня.● Необхідність автономної роботи з чіткими і прозорими витратами на придбання та експлуатацію.● Вирішуйте галузеві завдання в рамках технологічних процесів.● Вам потрібно збільшити пропускну здатність.● Зведіть до мінімуму витрати на дорогі джерела опалення.● Запасне джерело опалення.● Дотримання екологічних стандартів, особливо при переході на дизельне опалення.

Поставте питання по вашому об'єкту

Ми пропонуємо безкоштовний розрахунок вартості вже сьогодні та гнучку систему оплати з можливістю розтермінування!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Залишились питання ?

 • Який газ використовується у системах автономної газифікації?

  У системах автономної газифікації використовується скраплений вуглеводневий газ, суміш пропану та бутану, такий же як у газових балонах та системах газобалонного обладнання для автомобілів.

 • Якою є економічна ефективність застосування зрідженого вуглеводневого газу щодо інших видів палива?

  Вартість однієї одиниці тепла, отриманої при спалюванні ЗВГ, у 2 рази нижча, ніж при використанні електрики або дизпалива (рідкого). Пропан-бутан при спалюванні виділяє мінімум шкідливих домішок в атмосферу, що дозволяє не лише піклуватися про природу, а й економити на сплаті податків за екологією. Зріджений вуглеводневий газ продовжує термін служби обладнання завдяки зниженому вмісту сірчистих сполук знижено. Так, у сучасних систем автономного газопостачання, що працюють на ЗВГ, термін експлуатації розтягується більш ніж на чверть століття.

 • Що таке автономна газифікація?

  Автономна система газопостачання або автономна газифікація - це власна незалежна безперебійна система газопостачання, яка не пов'язана з магістральними мережами. Суть процесу встановлення даної системи полягає у монтажі спеціального підземного резервуара – газгольдера, який заправляється зрідженим газом. Об'єм резервуара можна вибрати зі стандартної лінійки заводу-виробника від 4600 до 20000 літрів, що дозволяє виконувати заправку зі зручним періодом від 1 разу на рік. Залежно від площі об'єкта розраховується обсяг необхідного газгольдера, наприклад, для приватного будинку площею 100 квадратних метрів знадобиться резервуар обсягом 4600 літрів.

 • Чому ємності, в яких зберігається ЗВГ, розміщуються під землею?

  Для забезпечення стабільної роботи системи опалення без використання обладнання для випаровування необхідно підтримувати заданий рівень випаровування зрідженого газу всередині газгольдера. При мінусових температурах випаровування пропан-бутанової суміші практично зупиняється. Це завдання вирішується шляхом розміщення частини резервуара нижче рівня промерзання грунту.

 • Автономна газифікація – це безпечно?

  Системи автономного газопостачання повністю відповідають прийнятим національним стандартам у сфері експлуатації обладнання для скрапленого газу. Правила використання систем опалення, що працюють на зрідженому газі, є аналогічними існуючим для магістрального газу.

 • Як розшифровується ЗВГ?

  ЗВГ – скорочене найменування групи зріджених вуглеводневих газів. До ЗВГ у тому числі відносять пропан та бутан. СПБТ – суміш пропан-бутан технічна – основний вид зрідженого газу, що використовується для роботи систем опалення та інших пальників.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :