Автономне газопостачання ресторанів і готельних комплексів у Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Автономне газопостачання ресторанів і готельних комплексів у Івано-Франківську та Івано-Франківській області є стратегічно важливою ініціативою, оскільки забезпечує незалежність і комфорт для цих об'єктів, які можуть розташовуватися в місцях, де відсутнє під'єднання до централізованого газопостачання. У таких випадках автономна газифікація є найкращим вибором.

Illustration
Illustration

Автономне газопостачання ресторанно-готельних комплексів

Ресторанно-готельні комплекси відкриваються у різних куточках нашої країни, і не завжди ці місця підходять для підключення магістрального газопроводу. У цьому випадку ми рекомендуємо розглянути варіант автономної газифікації.

Переваги використання автономного газопостачання для ресторанів і готельних комплексів у Івано-Франківську та Івано-Франківській області:

● Незалежність від ресурсопостачальних організацій Івано-Франківська та Івано-Франківської області: у готельному бізнесі, де важливість якості обслуговування та комфорту для гостей є дуже високою, автономна система опалення є найпотужнішою, вона дає змогу забезпечити комфортну температуру в готелі чи ресторані та забезпечує високоякісний сервіс завдяки комплексній автоматизації системи опалення.● Основні переваги автономних систем опалення, що використовують скраплені вуглеводні.● Нижчі витрати на паливо: Вартість вироблення теплової енергії на зрідженому нафтовому газі за 1 кВт значно нижча, ніж за використання інших джерел енергії, таких як електрика і дизельне паливо, що значно знижує витрати на опалення. Крім того, система дає можливість ефективно регулювати параметри опалення та уникати надмірних витрат.● Постійний комфорт для гостей: Ваш персонал може легко забезпечити комфортну температуру для гостей без необхідності постійного моніторингу системи.● Екологічність і відсутність шуму: Автономна газова система не має неприємних запахів і шуму, які можуть заважати гостям.● Швидкість монтажу: Монтаж автономної системи газифікації здійснюється оперативно, під час будівництва або після його завершення.● Економічна ефективність: Встановлення автономних газових систем є більш доступною за ціною порівняно з іншими аналогічними рішеннями на сучасному ринку Івано-Франківська та Івано-Франківської області.

Illustration

Допомога професіоналів:

Маючи багаторічний досвід у газифікації підприємств, BoviarGaz пропонує послуги "підключ", такі як проектування, монтаж та технічне обслуговування автономних систем газопостачання. Такий підхід дає змогу покласти відповідальність за проектування та монтаж на 1 компанію, що допомагає уникнути проблем, які можуть виникнути в майбутньому.
Компанія має досвід встановлення газового обладнання на промислових об'єктах Івано-Франківська , сільськогосподарських підприємствах і приватному секторі Івано-Франківської області, а також відповідає вимогам технічної документації та розробляє проекти встановлення газових балонів, які є економічно вигідними для замовників.
Ми підходимо до кожного клієнта індивідуально і надаємо консультацію та відповіді на всі питання щодо газифікації підприємства.
Ми працюємо з провідними виробниками газового обладнання і розробляємо високоякісні та надійні системи газопостачання для ресторанних і готельних комплексів у Івано-Франківську та Івано-Франківській області.

Етапи автономного газопостачання

Illustration

Підготовка технічого завдання

Аналіз необхідної продуктивності системи

Illustration

Підбір обладнання

Вибір резервуара і комплектуючих

Illustration

Визначення розміщення

Перевірка нормативних розміщень від резервуара і газопровода до обєктів на участку

Illustration

Земельні роботи

Розробка котлована і траншей

Illustration

Установка комплектуючих

Запорно-регуляторна арматура, конденстатозбірник

Illustration

Установка резерувара

Обвязка, кріплення до бетонної основи

Illustration

Бетонні роботи

Заливка плити - основи для резервуара

Illustration

Збір газопровода

Монтаж електрозварювальних кріплень

Illustration

Пуско-налагодження

Контроль з'єднання і тиску в системі

Поставте питання по вашому об'єкту

Ми пропонуємо безкоштовний розрахунок вартості вже сьогодні та гнучку систему оплати з можливістю розтермінування!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Залишились питання ?

 • Який газ використовується у системах автономної газифікації?

  У системах автономної газифікації використовується скраплений вуглеводневий газ, суміш пропану та бутану, такий же як у газових балонах та системах газобалонного обладнання для автомобілів.

 • Якою є економічна ефективність застосування зрідженого вуглеводневого газу щодо інших видів палива?

  Вартість однієї одиниці тепла, отриманої при спалюванні ЗВГ, у 2 рази нижча, ніж при використанні електрики або дизпалива (рідкого). Пропан-бутан при спалюванні виділяє мінімум шкідливих домішок в атмосферу, що дозволяє не лише піклуватися про природу, а й економити на сплаті податків за екологією. Зріджений вуглеводневий газ продовжує термін служби обладнання завдяки зниженому вмісту сірчистих сполук знижено. Так, у сучасних систем автономного газопостачання, що працюють на ЗВГ, термін експлуатації розтягується більш ніж на чверть століття.

 • Що таке автономна газифікація?

  Автономна система газопостачання або автономна газифікація - це власна незалежна безперебійна система газопостачання, яка не пов'язана з магістральними мережами. Суть процесу встановлення даної системи полягає у монтажі спеціального підземного резервуара – газгольдера, який заправляється зрідженим газом. Об'єм резервуара можна вибрати зі стандартної лінійки заводу-виробника від 4600 до 20000 літрів, що дозволяє виконувати заправку зі зручним періодом від 1 разу на рік. Залежно від площі об'єкта розраховується обсяг необхідного газгольдера, наприклад, для приватного будинку площею 100 квадратних метрів знадобиться резервуар обсягом 4600 літрів.

 • Чому ємності, в яких зберігається ЗВГ, розміщуються під землею?

  Для забезпечення стабільної роботи системи опалення без використання обладнання для випаровування необхідно підтримувати заданий рівень випаровування зрідженого газу всередині газгольдера. При мінусових температурах випаровування пропан-бутанової суміші практично зупиняється. Це завдання вирішується шляхом розміщення частини резервуара нижче рівня промерзання грунту.

 • Автономна газифікація – це безпечно?

  Системи автономного газопостачання повністю відповідають прийнятим національним стандартам у сфері експлуатації обладнання для скрапленого газу. Правила використання систем опалення, що працюють на зрідженому газі, є аналогічними існуючим для магістрального газу.

 • Як розшифровується ЗВГ?

  ЗВГ – скорочене найменування групи зріджених вуглеводневих газів. До ЗВГ у тому числі відносять пропан та бутан. СПБТ – суміш пропан-бутан технічна – основний вид зрідженого газу, що використовується для роботи систем опалення та інших пальників.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :