Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Газопостачання зерносушарки вирішує багато труднощів, пов'язаних із зберіганням зерна. В українських умовах, а особливо в областях ризикованого землеробства, зібраний урожай потребує особливої турботи та технічного забезпечення.
Газопостачання зерносушарки вирішує багато труднощів, пов'язаних із зберіганням зерна. У українських умовах, а особливо в областях ризикованого землеробства, зібраний урожай потребує особливої турботи та технічного забезпечення.
Просушування зерна - це процес, в якому відбуваються великі витрати енергії, що часто стає серйозною статтею витрат для компанії.
Багато підприємств досі працюють на дизельному паливі, що не тільки робить процес сушіння зерна менш екологічним, а й значно збільшує собівартість усіх технологічних процесів, що відбуваються у зерносушильних комплексах. При використанні дизельного палива виникає інша важлива проблема, яка впливає на витрати компанії: значні втрати теплової енергії.
Якщо компанія твердо вирішила переходити на газифікацію свого підприємства, виникає інше питання: віддаленість виробництва від магістральних трубопроводів. Найчастіше газифікувати таким чином зерносушарку не просто дорого, а й неможливо.
- низька собівартість робіт (за середніми підрахунками, вся установка під ключ окупається вже через 3 роки експлуатації);
- низька собівартість пропано-бутанової суміші (в середньому вдвічі дешевше дизельного палива при приблизно тих же витратах);
- зручність та безпека експлуатації газгольдерів для зерносушарок;
- немає необхідності отримувати дозволи від державних та приватних структур на встановлення;
- використання зріджених газів набагато екологічніше інших видів палива, а також забезпечує чисте та якісне сушіння зерна;
- Встановити систему можна на будь-якій території, незалежно від віддаленості основних газових магістралей.
BoviarGaz – команда професіоналів з багаторічним досвідом у газифікації підприємств пропонує послуги з монтажу систем автономного газопостачання "під ключ". Це означає, що клієнт замовляє послугу повного комплексу робіт – від проектування до монтажу та обслуговування системи. Такий підхід дозволяє відповідальність за проектування та монтаж покладати на одну компанію, щоб уникнути можливих проблем в майбутньому.
Компанія має досвід встановлення газового обладнання на промислових об'єктах, сільськогосподарських підприємствах та приватних секторах. Наші інженери розробляють проекти газобалонних установок, які відповідають вимогам технічної документації та економічно ефективні для замовників.
У нас немає окремого відділу продажів, оскільки інженери-практики з вищою профільною освітою надають консультації потенційним клієнтам та контролюють виконання робіт після укладення договору. Це дозволяє клієнтам отримати якісну консультацію та відповіді на всі запитання щодо газифікації підприємства.
Ми тісно співпрацюємо з провідними виробниками газового обладнання та використовуємо останні досягнення у сфері автономної газифікації. Таким чином, замовник отримує якісну та надійну систему газопостачання підприємства.
Етапи автономного газопостачання
● Високі витрати на підключення до магістральних газових мереж.● Відсутність необхідних потужностей.● Відстань від магістральних мереж (аграрні підприємства, складські комплекси, фермерські господарства, «шкідливі» виробництва).● Недостатньої ефективності теплових централізованих потужностей.● Бажання та необхідність в автономній роботі зі зрозумілими та прозорими витратами на придбання та експлуатацію.● Як рішення галузевих завдань у рамках технологічного процесу.● Для збільшення необхідних потужностей.● З метою зниження витрат при опаленні дорожчими джерелами.● З метою резервування існуючого джерела опалення.● За екологічними нормами, за потреби переходу з дизельного опалення.
Поставте питання по вашому об'єкту
Ми пропонуємо безкоштовний розрахунок вартості вже сьогодні та гнучку систему оплати з можливістю розтермінування!
Залишились питання ?
Який газ використовується у системах автономної газифікації?
Якою є економічна ефективність застосування зрідженого вуглеводневого газу щодо інших видів палива?