Автономне газопостачання зерносушарки

Газопостачання зерносушарки вирішує багато труднощів, пов'язаних із зберіганням зерна. В українських умовах, а особливо в областях ризикованого землеробства, зібраний урожай потребує особливої ​​турботи та технічного забезпечення.

Illustration
Illustration

Автономне газопостачання зерносушарки

Газопостачання зерносушарки вирішує багато труднощів, пов'язаних із зберіганням зерна. У українських умовах, а особливо в областях ризикованого землеробства, зібраний урожай потребує особливої ​​турботи та технічного забезпечення.

Illustration

Просушування зерна - це процес, в якому відбуваються великі витрати енергії, що часто стає серйозною статтею витрат для компанії.

Багато підприємств досі працюють на дизельному паливі, що не тільки робить процес сушіння зерна менш екологічним, а й значно збільшує собівартість усіх технологічних процесів, що відбуваються у зерносушильних комплексах. При використанні дизельного палива виникає інша важлива проблема, яка впливає на витрати компанії: значні втрати теплової енергії.

Якщо компанія твердо вирішила переходити на газифікацію свого підприємства, виникає інше питання: віддаленість виробництва від магістральних трубопроводів. Найчастіше газифікувати таким чином зерносушарку не просто дорого, а й неможливо.

Основні переваги:

- низька собівартість робіт (за середніми підрахунками, вся установка під ключ окупається вже через 3 роки експлуатації);

- низька собівартість пропано-бутанової суміші (в середньому вдвічі дешевше дизельного палива при приблизно тих же витратах);

- зручність та безпека експлуатації газгольдерів для зерносушарок;

- немає необхідності отримувати дозволи від державних та приватних структур на встановлення;

- використання зріджених газів набагато екологічніше інших видів палива, а також забезпечує чисте та якісне сушіння зерна;

- Встановити систему можна на будь-якій території, незалежно від віддаленості основних газових магістралей.

Illustration

Допомога професіоналів:

BoviarGaz – команда професіоналів з багаторічним досвідом у газифікації підприємств пропонує послуги з монтажу систем автономного газопостачання "під ключ". Це означає, що клієнт замовляє послугу повного комплексу робіт – від проектування до монтажу та обслуговування системи. Такий підхід дозволяє відповідальність за проектування та монтаж покладати на одну компанію, щоб уникнути можливих проблем в майбутньому.
Компанія має досвід встановлення газового обладнання на промислових об'єктах, сільськогосподарських підприємствах та приватних секторах. Наші інженери розробляють проекти газобалонних установок, які відповідають вимогам технічної документації та економічно ефективні для замовників.
У нас немає окремого відділу продажів, оскільки інженери-практики з вищою профільною освітою надають консультації потенційним клієнтам та контролюють виконання робіт після укладення договору. Це дозволяє клієнтам отримати якісну консультацію та відповіді на всі запитання щодо газифікації підприємства.
Ми тісно співпрацюємо з провідними виробниками газового обладнання та використовуємо останні досягнення у сфері автономної газифікації. Таким чином, замовник отримує якісну та надійну систему газопостачання підприємства.

Етапи автономного газопостачання

Illustration

Підготовка технічого завдання

Аналіз необхідної продуктивності системи

Illustration

Підбір обладнання

Вибір резервуара і комплектуючих

Illustration

Визначення розміщення

Перевірка нормативних розміщень від резервуара і газопровода до обєктів на участку

Illustration

Земельні роботи

Розробка котлована і траншей

Illustration

Установка комплектуючих

Запорно-регуляторна арматура, конденстатозбірник

Illustration

Установка резерувара

Обвязка, кріплення до бетонної основи

Illustration

Бетонні роботи

Заливка плити - основи для резервуара

Illustration

Збір газопровода

Монтаж електрозварювальних кріплень

Illustration

Пуско-налагодження

Контроль з'єднання і тиску в системі

Причини розповсюдження автономного газопостачання на підприємствах

Illustration

Високі витрати на підключення до магістральних газових мереж.● Відсутність необхідних потужностей.● Відстань від магістральних мереж (аграрні підприємства, складські комплекси, фермерські господарства, «шкідливі» виробництва).● Недостатньої ефективності теплових централізованих потужностей.● Бажання та необхідність в автономній роботі зі зрозумілими та прозорими витратами на придбання та експлуатацію.● Як рішення галузевих завдань у рамках технологічного процесу.● Для збільшення необхідних потужностей.● З метою зниження витрат при опаленні дорожчими джерелами.● З метою резервування існуючого джерела опалення.● За екологічними нормами, за потреби переходу з дизельного опалення.

Поставте питання по вашому об'єкту

Ми пропонуємо безкоштовний розрахунок вартості вже сьогодні та гнучку систему оплати з можливістю розтермінування!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Залишились питання ?

  • Який газ використовується у системах автономної газифікації?

    У системах автономної газифікації використовується скраплений вуглеводневий газ, суміш пропану та бутану, такий же як у газових балонах та системах газобалонного обладнання для автомобілів.

  • Якою є економічна ефективність застосування зрідженого вуглеводневого газу щодо інших видів палива?

    Вартість однієї одиниці тепла, отриманої при спалюванні ЗВГ, у 2 рази нижча, ніж при використанні електрики або дизпалива (рідкого). Пропан-бутан при спалюванні виділяє мінімум шкідливих домішок в атмосферу, що дозволяє не лише піклуватися про природу, а й економити на сплаті податків за екологією. Зріджений вуглеводневий газ продовжує термін служби обладнання завдяки зниженому вмісту сірчистих сполук знижено. Так, у сучасних систем автономного газопостачання, що працюють на ЗВГ, термін експлуатації розтягується більш ніж на чверть століття.

  • Що таке автономна газифікація?

    Автономна система газопостачання або автономна газифікація - це власна незалежна безперебійна система газопостачання, яка не пов'язана з магістральними мережами. Суть процесу встановлення даної системи полягає у монтажі спеціального підземного резервуара – газгольдера, який заправляється зрідженим газом. Об'єм резервуара можна вибрати зі стандартної лінійки заводу-виробника від 4600 до 20000 літрів, що дозволяє виконувати заправку зі зручним періодом від 1 разу на рік. Залежно від площі об'єкта розраховується обсяг необхідного газгольдера, наприклад, для приватного будинку площею 100 квадратних метрів знадобиться резервуар обсягом 4600 літрів.

  • Чому ємності, в яких зберігається ЗВГ, розміщуються під землею?

    Для забезпечення стабільної роботи системи опалення без використання обладнання для випаровування необхідно підтримувати заданий рівень випаровування зрідженого газу всередині газгольдера. При мінусових температурах випаровування пропан-бутанової суміші практично зупиняється. Це завдання вирішується шляхом розміщення частини резервуара нижче рівня промерзання грунту.

  • Автономна газифікація – це безпечно?

    Системи автономного газопостачання повністю відповідають прийнятим національним стандартам у сфері експлуатації обладнання для скрапленого газу. Правила використання систем опалення, що працюють на зрідженому газі, є аналогічними існуючим для магістрального газу.

  • Як розшифровується ЗВГ?

    ЗВГ – скорочене найменування групи зріджених вуглеводневих газів. До ЗВГ у тому числі відносять пропан та бутан. СПБТ – суміш пропан-бутан технічна – основний вид зрідженого газу, що використовується для роботи систем опалення та інших пальників.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :