Газопостачання зерносушарок у Полтаві та Полтавській області 

Газопостачання зерносушарки вирішує багато труднощів, пов'язаних із зберіганням зерна. В українських умовах, а особливо в областях ризикованого землеробства, зібраний урожай потребує особливої ​​турботи та технічного забезпечення.

Illustration
Illustration

Автономне газопостачання зерносушарки

Газопостачання зерносушарки вирішує багато труднощів, пов'язаних із зберіганням зерна. У українських умовах, а особливо в областях ризикованого землеробства, зібраний урожай потребує особливої ​​турботи та технічного забезпечення.

Illustration

Газопостачання зерносушарок у Полтаві та Полтавській області вирішує багато труднощів, пов'язаних зі збереженням зерна. У нинішній ситуації в Україні, особливо в небезпечних районах сільського господарства, зібраний врожай потребує особливого догляду і технічної підтримки. Процес сушіння зерна - складний процес, що вимагає значних енергетичних ресурсів.
Сушіння зерна є важливою статтею витрат для багатьох компаній, особливо тих, які працюють у небезпечних сільськогосподарських районах.

Багато підприємств у Полтаві та Полтавській області досі використовують дизельне паливо для сушіння зерна, що робить процес сушіння не тільки екологічно чистим, а й здорожує всі технічні операції в зерносушильному комплексі, а використання дизельного палива також призводить до значних втрат теплової енергії. Якщо компанія вирішить перейти на корпоративну газифікацію, то виникне ще одна проблема: відстань від виробничого майданчика до магістрального газопроводу.
Газифікувати зерносушарки таким способом не тільки дорого, але й практично неможливо.

Автоматичне газопостачання зерносушарок у Полтаві та області має наступні переваги: ​​ 

● Низька вартість роботи та середні інвестиції в систему окупляться за 3 роки експлуатації.Суміш пропан-бутан коштує приблизно вдвічі дешевше дизельного палива за такою ж ціною.
● Зручність і безпека в експлуатації повітряних резервуарів зерносушарок.
● Для встановлення не потрібен дозвіл від державних чи приватних установ.
● Використання скрапленого нафтового газу є набагато екологічнішим, ніж інші види палива, забезпечуючи чисте та якісне сушіння зерна.
● Систему можна встановити навіть у віддалених місцях, незалежно від наявності великих газопроводів.

Illustration

Підтримка впровадження автоматичної подачі повітря для зерносушарок у Полтаві та Полтавській області.

BoviarGaz – команда професіоналів з багаторічним досвідом у газифікації підприємств пропонує послуги з монтажу систем автономного газопостачання "під ключ". Це означає, що клієнт замовляє послугу повного комплексу робіт – від проектування до монтажу та обслуговування системи. Такий підхід дозволяє відповідальність за проектування та монтаж покладати на одну компанію, щоб уникнути можливих проблем в майбутньому.
На допомогу приходить команда фахівців BoviarGaz.
Наша команда має багаторічний досвід роботи в галузі газифікації та надає послуги "під ключ", що означає, що клієнти можуть замовити різні послуги, включно з проектуванням системи, монтажем та технічним обслуговуванням.

BoviarGaz співпрацює з провідними виробниками газового обладнання для забезпечення високоякісними та надійними системами газопостачання зерносушарок у Полтаві та Полтавській області, у сфері автономної газифікації наші інженери виконують усі умови технічної документації та розробляють економічно ефективні проєкти встановлення газових насосів для клієнтів.

Етапи автономного газопостачання

Illustration

Підготовка технічого завдання

Аналіз необхідної продуктивності системи

Illustration

Підбір обладнання

Вибір резервуара і комплектуючих

Illustration

Визначення розміщення

Перевірка нормативних розміщень від резервуара і газопровода до обєктів на участку

Illustration

Земельні роботи

Розробка котлована і траншей

Illustration

Установка комплектуючих

Запорно-регуляторна арматура, конденстатозбірник

Illustration

Установка резерувара

Обвязка, кріплення до бетонної основи

Illustration

Бетонні роботи

Заливка плити - основи для резервуара

Illustration

Збір газопровода

Монтаж електрозварювальних кріплень

Illustration

Пуско-налагодження

Контроль з'єднання і тиску в системі

Поширення автономного газопостачання на підприємствах Полтавської області зумовлене кількома чинниками: 

Illustration

● Висока вартість підключення до магістральної газової мережі.● Відсутність необхідних можливостей.● Віддаленість від основної мережі характерна для сільськогосподарських підприємств, складських комплексів, фермерських господарств та деяких галузей промисловості.● Ефективність використання теплової енергії не відповідає вимогам.● Бажання та потреба в автономних операціях з помірними операційними витратами та витратами на придбання.● Вирішення виробничих задач у рамках технологічних процесів.● Збільшити пропускну здатність.● Зменшити дорогі витрати на опалення.● Резерв доступних джерел тепла.● Дотримуйтеся екологічних стандартів, особливо при переході на дизельне опалення.

Газопостачання зерносушарок Полтави та Полтавської області є важливим стратегічним аспектом, спрямованим на підвищення ефективності виробництва та очищення навколишнього середовища, а співпраця з фахівцями у сфері газифікації може забезпечити оптимальні рішення для компаній у цій сфері

Поставте питання по вашому об'єкту

Ми пропонуємо безкоштовний розрахунок вартості вже сьогодні та гнучку систему оплати з можливістю розтермінування!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Залишились питання ?

 • Який газ використовується у системах автономної газифікації?

  У системах автономної газифікації використовується скраплений вуглеводневий газ, суміш пропану та бутану, такий же як у газових балонах та системах газобалонного обладнання для автомобілів.

 • Якою є економічна ефективність застосування зрідженого вуглеводневого газу щодо інших видів палива?

  Вартість однієї одиниці тепла, отриманої при спалюванні ЗВГ, у 2 рази нижча, ніж при використанні електрики або дизпалива (рідкого). Пропан-бутан при спалюванні виділяє мінімум шкідливих домішок в атмосферу, що дозволяє не лише піклуватися про природу, а й економити на сплаті податків за екологією. Зріджений вуглеводневий газ продовжує термін служби обладнання завдяки зниженому вмісту сірчистих сполук знижено. Так, у сучасних систем автономного газопостачання, що працюють на ЗВГ, термін експлуатації розтягується більш ніж на чверть століття.

 • Що таке автономна газифікація?

  Автономна система газопостачання або автономна газифікація - це власна незалежна безперебійна система газопостачання, яка не пов'язана з магістральними мережами. Суть процесу встановлення даної системи полягає у монтажі спеціального підземного резервуара – газгольдера, який заправляється зрідженим газом. Об'єм резервуара можна вибрати зі стандартної лінійки заводу-виробника від 4600 до 20000 літрів, що дозволяє виконувати заправку зі зручним періодом від 1 разу на рік. Залежно від площі об'єкта розраховується обсяг необхідного газгольдера, наприклад, для приватного будинку площею 100 квадратних метрів знадобиться резервуар обсягом 4600 літрів.

 • Чому ємності, в яких зберігається ЗВГ, розміщуються під землею?

  Для забезпечення стабільної роботи системи опалення без використання обладнання для випаровування необхідно підтримувати заданий рівень випаровування зрідженого газу всередині газгольдера. При мінусових температурах випаровування пропан-бутанової суміші практично зупиняється. Це завдання вирішується шляхом розміщення частини резервуара нижче рівня промерзання грунту.

 • Автономна газифікація – це безпечно?

  Системи автономного газопостачання повністю відповідають прийнятим національним стандартам у сфері експлуатації обладнання для скрапленого газу. Правила використання систем опалення, що працюють на зрідженому газі, є аналогічними існуючим для магістрального газу.

 • Як розшифровується ЗВГ?

  ЗВГ – скорочене найменування групи зріджених вуглеводневих газів. До ЗВГ у тому числі відносять пропан та бутан. СПБТ – суміш пропан-бутан технічна – основний вид зрідженого газу, що використовується для роботи систем опалення та інших пальників.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :