Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Газопостачання зерносушарки вирішує багато труднощів, пов'язаних із зберіганням зерна. В українських умовах, а особливо в областях ризикованого землеробства, зібраний урожай потребує особливої турботи та технічного забезпечення.
Газопостачання зерносушарки вирішує багато труднощів, пов'язаних із зберіганням зерна. У українських умовах, а особливо в областях ризикованого землеробства, зібраний урожай потребує особливої турботи та технічного забезпечення.
Газопостачання зерносушарок у Полтаві та Полтавській області вирішує багато труднощів, пов'язаних зі збереженням зерна. У нинішній ситуації в Україні, особливо в небезпечних районах сільського господарства, зібраний врожай потребує особливого догляду і технічної підтримки. Процес сушіння зерна - складний процес, що вимагає значних енергетичних ресурсів.
Сушіння зерна є важливою статтею витрат для багатьох компаній, особливо тих, які працюють у небезпечних сільськогосподарських районах.
Багато підприємств у Полтаві та Полтавській області досі використовують дизельне паливо для сушіння зерна, що робить процес сушіння не тільки екологічно чистим, а й здорожує всі технічні операції в зерносушильному комплексі, а використання дизельного палива також призводить до значних втрат теплової енергії. Якщо компанія вирішить перейти на корпоративну газифікацію, то виникне ще одна проблема: відстань від виробничого майданчика до магістрального газопроводу.
Газифікувати зерносушарки таким способом не тільки дорого, але й практично неможливо.
● Низька вартість роботи та середні інвестиції в систему окупляться за 3 роки експлуатації. ● Суміш пропан-бутан коштує приблизно вдвічі дешевше дизельного палива за такою ж ціною.
● Зручність і безпека в експлуатації повітряних резервуарів зерносушарок.
● Для встановлення не потрібен дозвіл від державних чи приватних установ.
● Використання скрапленого нафтового газу є набагато екологічнішим, ніж інші види палива, забезпечуючи чисте та якісне сушіння зерна.
● Систему можна встановити навіть у віддалених місцях, незалежно від наявності великих газопроводів.
BoviarGaz – команда професіоналів з багаторічним досвідом у газифікації підприємств пропонує послуги з монтажу систем автономного газопостачання "під ключ". Це означає, що клієнт замовляє послугу повного комплексу робіт – від проектування до монтажу та обслуговування системи. Такий підхід дозволяє відповідальність за проектування та монтаж покладати на одну компанію, щоб уникнути можливих проблем в майбутньому.
На допомогу приходить команда фахівців BoviarGaz.
Наша команда має багаторічний досвід роботи в галузі газифікації та надає послуги "під ключ", що означає, що клієнти можуть замовити різні послуги, включно з проектуванням системи, монтажем та технічним обслуговуванням.
BoviarGaz співпрацює з провідними виробниками газового обладнання для забезпечення високоякісними та надійними системами газопостачання зерносушарок у Полтаві та Полтавській області, у сфері автономної газифікації наші інженери виконують усі умови технічної документації та розробляють економічно ефективні проєкти встановлення газових насосів для клієнтів.
Етапи автономного газопостачання
● Висока вартість підключення до магістральної газової мережі.● Відсутність необхідних можливостей.● Віддаленість від основної мережі характерна для сільськогосподарських підприємств, складських комплексів, фермерських господарств та деяких галузей промисловості.● Ефективність використання теплової енергії не відповідає вимогам.● Бажання та потреба в автономних операціях з помірними операційними витратами та витратами на придбання.● Вирішення виробничих задач у рамках технологічних процесів.● Збільшити пропускну здатність.● Зменшити дорогі витрати на опалення.● Резерв доступних джерел тепла.● Дотримуйтеся екологічних стандартів, особливо при переході на дизельне опалення.
Поставте питання по вашому об'єкту
Ми пропонуємо безкоштовний розрахунок вартості вже сьогодні та гнучку систему оплати з можливістю розтермінування!
Залишились питання ?
Який газ використовується у системах автономної газифікації?
Якою є економічна ефективність застосування зрідженого вуглеводневого газу щодо інших видів палива?