Газопостачання зерносушарки у Тернополі та Тернопільській області

Газопостачання зерносушарки вирішує багато труднощів, пов'язаних із зберіганням зерна. В українських умовах, а особливо в областях ризикованого землеробства, зібраний урожай потребує особливої ​​турботи та технічного забезпечення.

Illustration
Illustration

Автономне газопостачання зерносушарки

Газопостачання зерносушарки вирішує багато труднощів, пов'язаних із зберіганням зерна. У українських умовах, а особливо в областях ризикованого землеробства, зібраний урожай потребує особливої ​​турботи та технічного забезпечення.

Illustration

Газопостачання зерносушарки у Тернополі та Тернопільській області вирішує багато труднощів, пов'язаних із зберіганням зерна. В українських умовах, а особливо в областях ризикованого землеробства, зібраний урожай потребує особливої ​​турботи та технічного забезпечення. Процес просушування зерна - це складний процес, що вимагає значних енергетичних ресурсів. Для багатьох підприємств, особливо тих, що працюють у регіонах з ризикованим землеробством, просушування зерна є важливою статтею витрат.
Багато підприємств Тернополя та Тернопільської області і досі користуються дизельним паливом для зерносушіння. Це не тільки робить процес сушіння менш екологічно чистим, але й збільшує вартість всіх технологічних операцій у зерносушильних комплексах. Використання дизельного палива також призводить до значних втрат теплової енергії.Якщо компанія приймає рішення перейти на газифікацію свого підприємства, виникає інше питання - віддаленість виробництва від магістральних газових трубопроводів. Газифікація зерносушарок таким способом може бути не тільки дорогим, але й практично неможливим.

Автономне газопостачання зерносушарки у Тернополі та області має свої переваги:

● Низька собівартість робіт, і в середньому, вкладення в систему окупаються протягом трьох років експлуатації.
● Пропано-бутанова суміш є приблизно вдвічі дешевше дизельного палива при тих самих витратах.
● Зручність і безпека експлуатації газгольдерів для зерносушарок.
● Не потрібно отримувати дозволи від державних і приватних структур на встановлення.
● Використання зріджених газів набагато екологічніше інших видів палива та забезпечує чисте та якісне сушіння зерна.
● Можливість встановлення системи навіть на віддалених територіях, незалежно від доступності газових магістралей.

Illustration

Допомога в реалізації автономного газопостачання зерносушарок в Тернополі та Тернопільській області.

На допомогу приходить команда фахівців від BoviarGaz. Наша команда має багаторічний досвід у газифікації підприємств і пропонує послуги "під ключ". Це означає, що клієнт може замовити комплекс послуг, який включає проектування, монтаж та обслуговування системи.

BoviarGaz співпрацює з провідними виробниками газового обладнання і використовує останні досягнення в галузі автономної газифікації, щоб забезпечити якісну і надійну систему газопостачання зерносушарок в Тернополі та Тернопільській області. Наші інженери розробляють проекти газобалонних установок, які відповідають всім вимогам технічної документації та економічно вигідні для замовників.

Етапи автономного газопостачання

Illustration

Підготовка технічого завдання

Аналіз необхідної продуктивності системи

Illustration

Підбір обладнання

Вибір резервуара і комплектуючих

Illustration

Визначення розміщення

Перевірка нормативних розміщень від резервуара і газопровода до обєктів на участку

Illustration

Земельні роботи

Розробка котлована і траншей

Illustration

Установка комплектуючих

Запорно-регуляторна арматура, конденстатозбірник

Illustration

Установка резерувара

Обвязка, кріплення до бетонної основи

Illustration

Бетонні роботи

Заливка плити - основи для резервуара

Illustration

Збір газопровода

Монтаж електрозварювальних кріплень

Illustration

Пуско-налагодження

Контроль з'єднання і тиску в системі

Розповсюдження автономного газопостачання на підприємствах Тернопільської області зумовлене декількома факторами:

Illustration

● Високі витрати на підключення до магістральних газових мереж.● Відсутність необхідних потужностей.● Віддаленість від магістральних мереж, яка характерна для аграрних підприємств, складських комплексів, фермерських господарств та деяких виробництв.● Недостатня ефективність теплових централізованих потужностей.● Бажання та необхідність в автономній роботі з чіткими витратами на придбання та експлуатацію.● Рішення галузевих завдань у рамках технологічного процесу.● Збільшення потужностей.● Зниження витрат на дороге опалення.● Резервування існуючих джерел опалення.● Відповідність екологічним нормам, особливо для переходу від дизельного опалення.

Газопостачання для зерносушарок в Тернополі та Тернопільській області є стратегічно важливим аспектом для покращення ефективності та екологічної чистоти виробництва. При цьому, співпраця з фахівцями з газифікації може забезпечити найкращі рішення для підприємств у цій галузі.

Поставте питання по вашому об'єкту

Ми пропонуємо безкоштовний розрахунок вартості вже сьогодні та гнучку систему оплати з можливістю розтермінування!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Залишились питання ?

 • Який газ використовується у системах автономної газифікації?

  У системах автономної газифікації використовується скраплений вуглеводневий газ, суміш пропану та бутану, такий же як у газових балонах та системах газобалонного обладнання для автомобілів.

 • Якою є економічна ефективність застосування зрідженого вуглеводневого газу щодо інших видів палива?

  Вартість однієї одиниці тепла, отриманої при спалюванні ЗВГ, у 2 рази нижча, ніж при використанні електрики або дизпалива (рідкого). Пропан-бутан при спалюванні виділяє мінімум шкідливих домішок в атмосферу, що дозволяє не лише піклуватися про природу, а й економити на сплаті податків за екологією. Зріджений вуглеводневий газ продовжує термін служби обладнання завдяки зниженому вмісту сірчистих сполук знижено. Так, у сучасних систем автономного газопостачання, що працюють на ЗВГ, термін експлуатації розтягується більш ніж на чверть століття.

 • Що таке автономна газифікація?

  Автономна система газопостачання або автономна газифікація - це власна незалежна безперебійна система газопостачання, яка не пов'язана з магістральними мережами. Суть процесу встановлення даної системи полягає у монтажі спеціального підземного резервуара – газгольдера, який заправляється зрідженим газом. Об'єм резервуара можна вибрати зі стандартної лінійки заводу-виробника від 4600 до 20000 літрів, що дозволяє виконувати заправку зі зручним періодом від 1 разу на рік. Залежно від площі об'єкта розраховується обсяг необхідного газгольдера, наприклад, для приватного будинку площею 100 квадратних метрів знадобиться резервуар обсягом 4600 літрів.

 • Чому ємності, в яких зберігається ЗВГ, розміщуються під землею?

  Для забезпечення стабільної роботи системи опалення без використання обладнання для випаровування необхідно підтримувати заданий рівень випаровування зрідженого газу всередині газгольдера. При мінусових температурах випаровування пропан-бутанової суміші практично зупиняється. Це завдання вирішується шляхом розміщення частини резервуара нижче рівня промерзання грунту.

 • Автономна газифікація – це безпечно?

  Системи автономного газопостачання повністю відповідають прийнятим національним стандартам у сфері експлуатації обладнання для скрапленого газу. Правила використання систем опалення, що працюють на зрідженому газі, є аналогічними існуючим для магістрального газу.

 • Як розшифровується ЗВГ?

  ЗВГ – скорочене найменування групи зріджених вуглеводневих газів. До ЗВГ у тому числі відносять пропан та бутан. СПБТ – суміш пропан-бутан технічна – основний вид зрідженого газу, що використовується для роботи систем опалення та інших пальників.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :