Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Монтаж газового обладнання
Газорегуляторна установка – це сукупність одиниць технічного устаткування і пристроїв, призначених для зниження тиску газу, що надходить, до певного рівня при збереженні постійного тиску на виході.
Монтаж газового обладнання
Газорегуляторна установка – це сукупність одиниць технічного устаткування і пристроїв, призначених для зниження тиску газу, що надходить, до певного рівня при збереженні постійного тиску на виході.
Монтаж газового обладнання
Будь-яка система автономного газопостачання неминуче повинна містити в собі регулятор (редуктор, стабілізатор) тиску газу. Цей пристрій гарантує безпечну експлуатацію системи і водночас забезпечує безперебійну та стійку роботу обладнання газифікації. Тож для створення необхідних умов автономного газозабезпечення, необхідно купити та встановити спеціальне обладнання, зокрема газорегуляторну установку.
Існують визначені норми, які встановлюють правильне розташування та використання ГРУ:
Окрім характеристик газорегуляторного пункту, важливим фактором є відстань до обладнання, яке використовує газ. Газорегуляторні пункти (ГРП) котелень, промислових і комунальних підприємств часто розташовані в одному приміщенні з обладнанням, яке використовує газ Важливо, щоб газорегуляторна установка ГРУ була якомога ближче до точки входу газопроводу в приміщення, якщо це можливо. При роботі з більшим тиском ГРУ необхідно розміщувати в окремих будівлях або навісах, з глухою вогнетривкою стіною, що відокремлює її від котелень.
Безперебійне газопостачання споживачів (автономне газопостачання) та робота газоспоживального обладнання (пальників, котлів, печей тощо) як для комерційних, так і для житлових об'єктів часто є необхідною умовою надійної роботи регуляторів тиску. Це пов'язано з тим, що автономне газопостачання виключає необхідність втручання третьої сторони. Зріджений газ також є прийнятним варіантом робочого середовища для регуляторів.
Регулятори тиску газу працюють згідно з концепцією створення гідравлічного опору потоку газу, що надходить, шляхом зміни ступеня відкриття і закриття робочого елемента регулятора. Це дозволяє регулятору контролювати необхідний рівень тиску.Необхідний тиск на вході і виході обладнання варіюється залежно від особливостей використання пристрою.
Ще один спосіб класифікувати ці елементи газорегуляторного пункту – за точкою контролю, при цьому регулятори тиску "до себе" і "після себе" поділяються на дві категорії відповідно.Регулятори тиску газу виконують дві основні функції: перша – зниження тиску газу до робочого, а друга – автоматичне підтримання тиску на необхідному рівні.
Багато регуляторів тиску LPG можуть бути оснащені захисними механізмами, наприклад, запобіжним відсічним клапаном, які спрацьовують у відповідь на неконтрольовані коливання тиску і запобігають руйнуванню регулятора разом з рештою обладнання.
Залишіть заявку ДЛЯ співпрацІ
Наші спеціалісти зв’яжуться з вами в найкоротший термін для обговорення умов партнерства. Ми готові запропонувати індивідуальний підхід та забезпечити найкращі умови для ефективної співпраці.
Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Can't send form.
Please try again later.
Порівняння дизель-генератора з газовим генератором
Генератор – це найкраща заміна електромережі. У приватних будинках, будинках відпочинку, на різних підприємствах, у медицині, телекомунікаціях і фінансовій індустрії генератори часто використовують як резервне джерело живлення
Що таке пропан-бутан?
LPG надходить з двох джерел: близько 60% отримують під час підземного видобутку природного газу та нафти, а решта 40% утворюється під час перероблення сирої нафти.
Порівняння скрапленого та природного газу
Зріджений нафтовий газ посідає перше місце серед найбільш використовуваних енергоносіїв у Європі.
Газопостачання приватного будинку, ферми та підприємства
Енергетична незалежність сьогодні є однією з найактуальніших проблем для України, яка вимагає швидкого пошуку компетентного рішення.
Що таке газгольдер? Все про зберігання газу
Газгольдер – це металевий циліндр, який обладнаний спеціальною технікою і використовується для зберігання, подачі та закачування скрапленого газу (зазвичай це суміш вуглекислого газу, пропану і бутану), а також регазифікація для його подальшої подачі споживачам трубопроводами.
Що таке газифікація підприємства?
Газифікація підприємств – це процес забезпечення безперервного, якісного постачання газу пропан-бутану на промислові підприємства, які часто розташовані в районах, де складно провести централізовані комунікації. Популярним рішенням для розв'язання проблеми газопостачання таких підприємств стало встановлення газгольдерів для скрапленого газу.
МЕНЮ
ДОКУМЕН...
МЕНЮ
ДОКУМЕН...
Всі права захищено @ WebSiteUkraine | 2025