Illustration

Газові електростанції

Газова електростанція являє собою високотехнологічне обладнання, призначене для виробництва електроенергії шляхом спалювання природного газу. Цей тип електростанцій набув широкого поширення в промисловому секторі завдяки своїй ефективності, екологічності та здатності забезпечити надійне енергопостачання для підприємств різного масштабу

Принцип роботи газових електростанцій

Газові електростанції працюють на основі газотурбінного або комбінованого циклу. У першому випадку основним елементом є газова турбіна, куди подається природний газ як паливо. Газ згорає в камері згоряння, і високотемпературні гази, що утворюються в результаті цього процесу, спрямовуються на лопатки турбіни, приводячи її в дію. Обертання турбіни передається на генератор, який і виробляє електрику. Комбінований цикл додатково включає в себе парову турбіну, що використовує тепло відпрацьованих газів газової турбіни для генерації додаткової кількості електроенергії, тим самим підвищуючи загальний ККД електростанції.

Illustration
Illustration

Ключові переваги газових електростанцій

Однією з ключових переваг газових електростанцій є їхня висока ефективність та екологічність порівняно з традиційними вугільними станціями. Використання природного газу, який вважається найбільш чистим викопним паливом, дає змогу істотно знизити викиди шкідливих речовин в атмосферу, зокрема оксидів азоту, сірки та вуглекислого газу. Крім того, газові електростанції мають високий коефіцієнт корисної дії, який може досягати 60% і вище в разі використання комбінованого циклу, що сприяє зниженню споживання палива і, як наслідок, експлуатаційних витрат.

Застосування на підприємствах

Застосування газових електростанцій на підприємствах зумовлено не тільки їхньою економічною ефективністю, а й здатністю забезпечувати надійне та якісне енергопостачання. Газові електростанції здатні швидко запускатися і виходити на номінальну потужність, що вкрай важливо для забезпечення енергетичної безпеки в умовах пікових навантажень або аварійних ситуацій на мережу. Також ці станції можуть слугувати джерелом резервного живлення, забезпечуючи безперервність виробничих процесів.

Вибір та параметри

Вибір конкретної моделі та потужності газової електростанції для підприємства вимагає ретельного аналізу низки параметрів, включно з потребами в електроенергії, доступністю та вартістю газопостачання, екологічними стандартами регіону, а також перспективами розвитку та розширення виробництва. При цьому важливо враховувати, що сучасні газові електростанції пропонують широкі можливості модернізації та нарощування потужності завдяки додаванню додаткових газотурбінних або паротурбінних установок, що дає змогу гнучко адаптуватися до мінливих виробничих потреб.

Висновок

Насамкінець зазначимо, що газова електростанція є високоефективним та екологічно чистим рішенням для забезпечення енергетичних потреб підприємства. Завдяки високому ККД, швидкому запуску та можливості роботи в режимі пікових навантажень, газові електростанції забезпечують надійне енергопостачання, сприяючи сталому розвитку та підвищенню конкурентоспроможності підприємств. Ретельний підбір обладнання та професійне планування енергетичної інфраструктури дозволять максимально реалізувати потенціал газових електростанцій в інтересах бізнесу.

Будь в курсі останніх новин, порад та інформаційних матеріалів.

Не втрачайте можливість стати експертом у галузі автономного газопостачання! Залишайте свою електронну адресу, і ми пообіцяємо, що ваша поштова скринька буде наповнена цінними знаннями.

Дякуємо за ваш інтерес !

 Ми раді, що ви приєднаєтесь до нашої спільноти!

Can't send form.

Please try again later.

Блог

Illustration

Порівняння дизель-генератора з газовим генератором

17.01.2023

Генератор – це найкраща заміна електромережі. У приватних будинках, будинках відпочинку, на різних підприємствах, у медицині, телекомунікаціях і фінансовій індустрії генератори часто використовують як резервне джерело живлення

Illustration

Що таке пропан-бутан?

11.01.2023

LPG надходить з двох джерел: близько 60% отримують під час підземного видобутку природного газу та нафти, а решта 40% утворюється під час перероблення сирої нафти.

Illustration

Порівняння скрапленого та природного газу

18.01.2023

Зріджений нафтовий газ посідає перше місце серед найбільш використовуваних енергоносіїв у Європі. 

Illustration

Газопостачання приватного будинку, ферми та підприємства

13.02.2023

Енергетична незалежність сьогодні є однією з найактуальніших проблем для України, яка вимагає швидкого пошуку компетентного рішення.

Illustration

Що таке газгольдер? Все про зберігання газу 

15.03.2023

Газгольдер – це металевий циліндр, який обладнаний спеціальною технікою і використовується для зберігання, подачі та закачування скрапленого газу (зазвичай це суміш вуглекислого газу, пропану і бутану), а також регазифікація для його подальшої подачі споживачам трубопроводами.

Illustration

Що таке газифікація підприємства?

07.03.2023

Газифікація підприємств – це процес забезпечення безперервного, якісного постачання газу пропан-бутану на промислові підприємства, які часто розташовані в районах, де складно провести централізовані комунікації.
Популярним рішенням для розв'язання проблеми газопостачання таких підприємств стало встановлення газгольдерів для скрапленого газу.

Контакти

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію або задати питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

Адреса :

м.Київ, вул. Жмеринська буд 11, офіс 34

Години :

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Контакти :

+380 96 797 4551
+380 96 310 7704
moc.liamg%40zagraivob

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВʼЯЗКУ 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.