Дякуємо за ваш інтерес !
Ми раді, що ви приєднаєтесь до нашої спільноти!
LPG надходить з двох джерел: близько 60% отримують під час підземного видобутку природного газу та нафти, а решта 40% утворюється під час перероблення сирої нафти.
Слідкуйте за нами:
Досягнення енергетичної безпеки та енергетичної незалежності є головною метою кожного промислового підприємства. Підприємства потребують енергоємного обладнання, а на собівартість продукції суттєво впливають витрати на паливо. Газ скраплений стає все більш популярним серед власників бізнесу як спосіб скоротити витрати на енергоресурсах.Постійне зростання цін на газ та дизпаливо, втрати бізнесу від крадіжок пального, недобросовісні постачальники, погіршення якості природного газу та відключення, судові позови від облгазу за "перевитрати газу", недобросовісні постачальники – це лише деякі з нагальних питань, які обговорюють керівники підприємств. Ці питання несуть для них загрозу багатомільйонних збитків та зниження привабливості на ринку. Порівняно з іншими енергоносіями, використання скрапленого газу є більш вигідним з економічної та з технологічної точки зору.
Скраплений природний газ, часто відомий як СВГ, є різновидом вуглеводневого газу, який зазвичай знаходиться в газоподібному стані при кімнатній температурі і тиску, але перетворюється в рідину при дуже низьких температурах, що полегшує його зберігання і транспортування.
Джерелами вуглеводневого газу є попутний нафтовий газ, перероблення нафти на нафтопереробних заводах, газоконденсатні родовища. Пропан, бутан, етан та інші домішки можуть міститися в нафтовому газі; пропан і бутан, зокрема, часто утилізуються. Вони мають перевагу в тому, що легко змінюють свій агрегатний стан (стають рідкими), що робить їх найбільш практичними для зберігання і транзиту. Їх перевага полягає в тому, що вони швидко перетворюються з твердої форми в рідку, яка є найбільш зручною для зберігання і транспортування. Вони також легко випаровуються, що робить їх зручними у використанні.
Плюсів користування альтернативним джерелом енергії – пропан-бутановою сумішшю – є безліч. Ми проаналізували ряд об'єктивних факторів, які говорять про переваги скрапленого газу для підприємств:
• Вигідні умови обслуговування. При використанні дизельного палива значно зростають витрати на обслуговування пальників, заміну фільтрів та інші супутні витрати. Крім того, через низьку якість дизельного палива в зимовий період його необхідно підігрівати. Система газопостачання складається з стаціонарної ємності для зберігання пропан-бутану, модульної випарної установки з регулятором та системи газопроводів, що ведуть до пальника. Використання випарника дозволяє обладнанню бездоганно працювати в зимовий період при сильних морозах. Високоякісне обладнання, представлене на сайті BOVIARGAZ, не потребує додаткових витрат на обслуговування, що підтверджено досвідом експлуатації в Україні, а для нагляду за всіма операціями потрібна лише одна людина.
• Енергетична ефективність. У порівнянні з природним газом та дизельним паливом, LPG має значно більшу питому теплоту згорання – 10800 кКал/кг. У порівнянні з використанням дизельного палива, пропан-бутан на 35-50% дешевший, що різко знижує виробничі витрати. Термін окупності встановлення обладнання на зрідженому газі становить 3-7 місяців, оскільки котельні або інші підприємства з потужним газовим обладнанням споживають величезні обсяги палива. Зріджений газ розв'язує питання стабільної теплової потужності, яка особливо необхідна для безперервної роботи і виробництва високоякісної продукції, завдяки постійному тиску і високій калорійності.
• Точний облік. Підприємство використовує точні лічильники (об'ємні масові витратоміри) для вимірювання об'єму та ваги пропан-бутану при його відвантаженні з газовозів. Встановлення поплавкового рівнеміра на резервуарі дозволяє здійснювати подальший контроль шляхом передачі даних на особистий кабінет (телефон, комп'ютер), де директор може переглядати рівень палива та отримувати попередження при його різкому підвищенні або зниженні, запобігаючи несанкціонованим поставкам. Другий об'ємний витратомір, доданий в систему, який відображає точну вагу спаленого газу, дозволяє корпорації додатково регулювати його використання. Прийняті та використані кілограми пального використовуються для розрахунку бухгалтерії.
• Екологічність. Скраплений газ є екологічно чистим продуктом і часто використовується в металургійній, сільськогосподарській та харчовій промисловості для сушіння зерна, опалення, газопостачання печей, асфальтних заводів тощо. Підприємства, які працюють на дизельному паливі, мають труднощі з отриманням екологічних дозволів та проблеми з розташуванням. Використання скрапленого газу значно спрощує оформлення погоджень.
• Захист від крадіжок. Зберігання пропан-бутану під високим тиском виключає його розкрадання на підприємстві. Система подачі скрапленого газу не має елементів, що дозволяють відбирати газ. Якість палива може контролюватися споживачем. В той час як крадіжки дизельного палива на підприємствах можуть становити до 20%. На підприємствах, які використовують природний газ, також спостерігається перевитрата палива та його низька калорійність, недостовірність показань лічильників через "прозору" процедуру повірки лічильників.
• Мобільність та зручність. Для підприємств установки скрапленого газу виготовляються у вигляді модульних конструкцій, за потреби їх можна транспортувати, монтаж обладнання відбувається в короткі терміни.
Впровадження газопостачання на пропан-бутані має очевидні переваги. Аналітики ринку вже давно відзначають потенціал і темпи зростання газопостачання України пропан-бутаном, а реальні приклади його використання є в кожному куточку країни.
У сфері автономного та аварійно-резервного газопостачання скрапленим вуглеводневим газом BOVIARGAZ є одним із лідерів на ринку. За останні роки фахівці компанії реалізували велику кількість унікальних проектів автономної газифікації, яким довіряють провідні підприємства країни. Вони працюють надійно та ефективно завдяки використанню перевіреного обладнання та європейських стандартів і правил.
BOVIARGAZ пропонує широкий спектр послуг, серед яких проектування систем автономного газопостачання, постачання обладнання, монтажні роботи, пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування та доставка газу. Кожен проект створюється з нуля з урахуванням унікальних особливостей об'єкта.
Будь в курсі останніх новин, порад та інформаційних матеріалів.
Не втрачайте можливість стати експертом у галузі автономного газопостачання! Залишайте свою електронну адресу, і ми пообіцяємо, що ваша поштова скринька буде наповнена цінними знаннями.